Více

Všechnopárty a pohádka v čele, ČT1 vítězí nad Novou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televizní noviny, a ani Sportovní noviny, se tento pátek nedostávají nad 900 tisíc diváků.

Nova opustila koncept pátečních pohádek a vsadila na dětskou hudební komedii Ať žijí duchové! V TOP 10 za všechny kanály skočila třetí s 644 tisíci diváky. Za ní se do žebříčku nejsledovanějších vešel už jen jediný nezpravodajský pořad, Festivalové vteřiny 2017, které sledovalo 408 tisíc diváků. Před ním jsou pak dva snímky ČT1: pohádka Princezna a písař, kterou zhlédlo 663 tisíc diváků, a Všechnopárty. Tu v pátek sledovalo 733 tisíc diváků. ČT1 má v TOP 10 šest pořadů, Nova tři a Prima jeden.

ČTVRTEČNÍ DATA: Prima dotahuje Novu, Ohnivý kuře jedničkou

ČT1 v hlavním vysílacím čase, prime time, velice těsně zvítězila nad televizí Nova, když vykázala průměrný podíl 21,99 %, zatímco Nova uzavírá na 21,45 % a Prima je zcela na chvostu s podílem 9,28 %. Čtvrtá TV Barrandov získala v pátečním prime time 7,73 %, žádný další pořad se nad hranici čtyř procent nedostal. Přes den se to povedlo Nově Cinema, ČT2 a ČT24. V tomto čase vítězí Nova s podílem 18,4 % nad druhou ČT1 s 16,62 % a třetí Primou, která si připisuje 10,1 %.

Filmovým kanálům se těsně před víkendem dařilo nadprůměrně. Páteční romantika Utta Danella: Pomsta bude sladká natáhla na Kino Barrandov 148 tisíc fanoušků a podíl na publiku se vyšplhal na 4,87 %. Na Nově Cinema se nad hranici sta tisíce diváků dostávají hned dva snímky: Bláznivá dovolená v Las Vegas a následné Velmi nebezpečné známosti. Oba pořady vidělo po 111 tisících divácích. Nejhůře se tak dařilo Primě Max, na níž akční komedii 100 000 dolarů na slunci sledovalo 69 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Všechnopárty porazila pohádky

V čele TOP 5 za TV Barrandov jsou Nebezpečné vztahy: Jak to dopadlo!? Sledovalo je 267 tisíc diváků. Dva díly komedie Byli jednou dva písaři vidělo na ČT art 87 tisíc, resp. 91 tisíc diváků. Na stanici ČT sport je jedničkou utkání Německo–Španělsko a zhlédlo ho 143 tisíc fotbalových fanoušků. Na ČT2 se nad 100 tisíc dostávají dva pořady: další díl seriálu Panství Downton VI, který sledovalo 160 tisíc, a dokument o hledání partnera, Příběh života. Ten si nenechalo ujít 129 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+