Více

Vraždy v kruhu porazily Sportovní noviny, Ohnivý kuře přišlo o osmdesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kuchařská soutěž MasterChef Česko ztratila oproti úvodnímu dvojdílu padesát tisíc diváků.

Po pár výjimečných dnech se do pozice neohrožené jedničky vrátily Televizní noviny na Nově, které včera vidělo 1,197 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě s odstupem 340 tisíc diváků skončily detektivní Vraždy v kruhu, které na ČT 1 oslovily 857 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Třetí Sportovní noviny na Nově pak sledovalo 843 tisíc diváků.

ÚTERNÍ DATA: Nova vrací úder. Ordinace absolutní jedničkou v TOP 10 za všechny kanály

Pomyslnou bramborovou medaili včera vybojoval podvečerní nekonečný seriál Ulice, který si na Nově naladilo 808 tisíc diváků. O šedesát tisíc diváků méně usedlo u další epizody seriálu Ohnivý kuře, kterou do prime time nasadila TV Prima. Necelých šest set tisíc diváků, konkrétně 592 tisíc, si pro přísun pravidelných informací zvolilo Události na ČT 1, následující Branky, body, vteřiny vykázaly jen o tisíc diváků méně.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+