Více

Vraždy v kruhu jediné v pondělí večer nad milionem diváků, Doktoři zaostávali o 220 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na úplné dno sledovanosti se po Halovém Mistrovství Evropy v atletice a dalších sportovních akcích propadla ČT Sport.

Lídrem v prime time byla Nova

Krimiseriál České televize Vraždy v kruhu si drží neotřesitelnou pozici lídra pondělních večerů. I tento týden porazil s náskokem všechny ostatní televize, především pak Novu s jejím seriálem Doktoři z Počátků, který zaostával o víc než 200 tisíc dospělých diváků. Vraždy v kruhu vidělo od osmé večer na ČT 1 v průměru 1,163 milionu dospělých diváků a 28,32 procenta publika, Doktory z Počátků od 20:20 hod. 939 tisíc dospělých při podílu 23,21 procenta. Nova nezvítězila ani ve své cílové skupině diváků od 15 do 54 let. V ní Doktoři zaujali 23,82 procenta publika, zatímco Vraždy v kruhu 28,28 procenta. Krimiseriál ale Jedničce nestačil na vítězství v celém prime time, tomu kralovala v obou základních cílových skupinách Nova.

NEDĚLNÍ DATA: ČT Sport v neděli těsně porazila Primu, Dvojka se dostala nad půl milion diváků

CIF17

Prima zůstala s Cestami domů až třetí vzadu, když svým vztahovým seriálem oslovila od čtvrt na devět 594 tisíc dospělých diváků a 15 procent publika (ale jen sedm procent v mladší cílové skupině 15 až 54 let, což je dlouhodobý problém Cest domů - publikum tohoto seriálu je příliš staré). U druhých večerních pořadů byl výkon tří největších televizních stanic v zemi mnohem vyrovnanější. Na průměrný počet diváků zvítězili Reportéři ČT, které od 21:20 na Jedničce sledovalo 601 tisíc dospělých diváků a 17,49 procenta publika. Následoval seriál Kriminálka Las Vegas, který na Nově od půl desáté upřednostnilo 581 tisíc dospělých a 20,69 procenta publika a TopStar magazín, který na Primě od půl desáté vidělo 497 tisíc dospělých a 18 procent publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+