Více

Voyo nabídne krátce po americké premiéře seriály Client List a Breaking Bad. S titulky

Všechny řady obou seriálů budou na placené videotéce Voyo od televize Nova k dispozici od srpna. V původním znění s českými titulky.

Jen několik týdnů po americké premiéře se objeví v nabídce placené videotéky Voyo od televize Nova nejnovější řady seriálů Client List a Breaking Bad. Kromě nich budou dostupné i všechny dosavadní díly obou seriálů, informovala PR koordinátorka Novy Andrea Bezdíčková. Zájemci si je budou moci přehrát nejen na počítačích, ale také na chytrých telefonech a tabeletech s operačními systémy Android a iOS a také na chytrých televizorech Panasonic, Samsung a LG.

K TÉMATU: Videoportál Voyo už je dostupný i na Androidu, aplikace je zdarma

„Děj seriálu Client List se odehrává v malém městečku v Texasu a vypráví příběh vdané ženy se třemi dětmi, kterou okolnosti a finanční situace donutí přijmout nabídku práce v masážním salónu. Hrdinka, kterou ztvárnila herečka Jennifer Love Hewitt, brzy zjistí, že klientům salonu nejde jen o nevinné masáže,“ přiblížila Bezdíčková. Seriál, který cílí především na ženy, má celkem dvě série. Druhá série skončila v USA v půlce června a na Voyo budou obě dostupné od příštího týdne.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Voyo nabídne více seriálů v originále s titulky, například Breaking Bad

„Dnes už kultovní seriál Breaking Bad, který má v letošních cenách Emmy, které se každoročně udílejí nejlepším americkým televizním show, celkem osm nominací, míří toto léto do své závěrečné série,“ dodává Bezdíčková. Dřívější řady tohoto seriálu vysílal i filmový kanál Novy, stanice Nova Cinema. Voyo v rámci aktuální letní promo kampaně nabízí do 8. srpna předplatné na dva měsíce za cenu jednoho, tedy za 189 korun.

36 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 26. 7. 2013 10:48

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+