Více

Vlak dětství a naděje vypadl z TOP 10, ČT Sport je díky olympiádě na čtvrtém místě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sedm z deseti pořadů ve včerejší TOP 10 tvořilo zpravodajství, zbylé příčky si rozebrala Kriminálka Anděl, letní olympiáda a Hospoda.

Přes milion diváků se včera dostaly hned dva pořady TV Nova, dvě stálice v podobě Televizních a Sportovních novin. Ty televizní včera sledovalo jeden milion a 210 tisíc diváků, u sportovních zůstal jeden milion a devadesát tisíc diváků. Třetí Kriminálce Anděl chybělo do milionu 77 tisíc diváků a uzavřela včerejšek s 923 tisíci diváky staršími patnácti let, z toho 369 tisíc patřilo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

PONDĚLNÍ DATA: Jetelín přišel za týden o více než půl milionu diváků, Pitaval opět skončil druhý

Na čtvrtém místě skončil včerejší večerní přenos z letní olympiády v brazilském Riu, který na ČT Sport upoutal 752 tisíc diváků starších patnácti let, z toho více než polovina, celých 388 tisíc, bylo mladších 54 let. I další dvě příčky patří České televizi, konkrétně Událostem, které včera vidělo 613 tisíc diváků, a Událostem za okamžik a počasí, které sledovalo 545 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+