Více

Vlajkový seriál Novy mírně klesl, vyšších čísel dosáhly Sportovní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool zafungoval premiérový díl motoristického magazínu Top Gear. U mladšího publika získal téměř 10% podíl.

Nova večer neohrožena s 34 %

Ordinace v růžové zahradě 2 coby nejsledovanější úterní nezpravodajský pořad vysílaný po 20. hodině oslovil tentokrát o něco méně diváků než předchozí část vysílaná minulý týden ve čtvrtek. O žádnou tragédii pro Novu ale pochopitelně nejde. Ordinace se nadále pohybovala na obvyklých poprázdninových číslech. Včerejší část vidělo 1,353 milionu diváků při podílu na publiku (share) 34,66 %. Téměř totožného podílu dosáhl seriál u mladšího publika. Sledovanější už byly pouze Televizní a Sportovní noviny.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint vidělo skoro 1,2 milionu diváků, Televizní noviny se dostaly o půl milionu výš

Nova si pojistila bezpečně vítězství ve všech měřených kategoriích. Celodenní podíl stanice dosáhl hodnoty 26,81 % u dospělého a 28,93 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se podíl stanice pohyboval v obou diváckých kategoriích okolo 34 %. Nemocnice na kraji města na Jedničce i Cesty domů III na Primě se pohybovaly na svých obvyklých podzimních číslech, a to pod hranicí čtyř set tisíc diváků. Dvojkou byla v úterý po celý den Prima s hodnotou 14,02 %, pozici trojky obsadila Jednička s 11,5 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+