Více

Vladimír Železný připravuje další televizi. Názorovou, zaměřenou na politiku

Bývalý šéf Novy nadále zůstává také menšinovým vlastníkem servisní společnosti televize Pohoda, zatímco z provozovatele televizního multiplexu 4 vycouval

Další novou televizi, tentokrát zaměřenou na politiku a názory, připravuje někdejší generální ředitel Novy Vladimír Železný. Potvrdil to serveru Parlamentnílisty.cz. „Možná ano, musím to potvrdit. O ten projekt je zájem. Půjde o neobvyklou televizi, a kdybych hledal příměr, jak ji nazvat, tak půjde o názorovou televizi,“ řekl Železný, který se začátkem měsíce stáhnul ze společnosti Digital Broadcasting, jež provozuje celoplošný televizní multiplex 4.

MIF17

K TÉMATU: Obchodní rejstřík vymazal podíl Vladimíra Železného u operátora multiplexu 4

„Kdybych jí již dnes měl přiřadit nějaký slogan, tak to bude televize, pak název, který ještě neprozradím, a slogan bude pokračovat: váš zkušený průvodce politickou a společenskou džunglí této země,“ prozradil Železný. Zatímco z multiplexu 4 bývalý šéf Novy odešel, nadále si ponechává menšinový podíl ve společnosti Pohoda Top Media, která má být servisní organizací televize Pohoda, většinově vlastněné Radimem Pařízkem. S ním Železný letos v červnu „resuscitoval“ multiplex 4.

10 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 24. 10. 2012 15:57

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+