Více

Vítězem neděle Chalupáři, výtečně se dařilo ale i Belmondovi v thrilleru Samotář na ČT2

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Osmadvacet let starý film s Belmondem přitáhl k Dvojce v hlavním vysílacím čase bezmála půl milionu diváků, dvakrát víc, než měla Prima.

Prima po 20:00 až šestou nejsledovanější televizí

České televizi se vyplácí nasazovat na druhý program starší krimi filmy s Jeanem Paulem Belmondem. V neděli dokonce porazila thrillerem Samotář hlavní kanál Primy, který ve stejnou dobu vysílal animovaný rodinný snímek Tintinova dobrodružství. Samotáře si od 20:00 na ČT2 nenechalo ujít 472 tisíc dospělých diváků a 12 procent publika (10 procent ve věku 15 až 54 let). Tintinova dobrodružství od čtvrt na devět vidělo na Primě 214 tisíc dospělých při podílu na publiku šest procent (devět procent ve věku 15 až 54 let). Lepšího výsledku než „velká“ Prima po osmé hodině večer dosáhla i Nova Cinema a sesterská Prima Cool, a samozřejmě hlavní kanál Novy. Ten se jako jediný probojoval nad hranici milionu diváků se seriálem Chalupáři.

SOBOTNÍ DATA: Výhru českých „lvíčat“ nad Srbskem vidělo 323 tisíc diváků, vítězem soboty Hunger Games

stul

Letní evergreen českých televizních obrazovek na Nově sledovalo od 20:20 hod. průměrně 1,060 milionu dospělých diváků a 27 procent publika (29 procent ve věku 15 až 54 let). V konkurenci populárního seriálu se dařilo ČT1, která proti Chalupářům nasadila českou komedii Báječná léta pod psa. Od osmé večer si ji nenechalo ujít 637 tisíc dospělých diváků a 17 procent publika (19 procent ve věku 15 až 54 let). Vysoko se držel i pravidelný televizní glosář uplynulého týdne 168 hodin, který k Jedničce přitáhl od tři čtvrtě na deset 524 tisíc dospělých diváků a 17 procent publika (13 procent ve věku 15 až 54 let). To bylo víc, než ve stejnou dobu (od 21:20) zaujal Mattoni koktejl festival na Nově – 444 tisíc dospělých diváků a 15 procent publika (17 procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+