Více

Vinaři si mírně polepšili, na Četnické humoresky ani SuperStar to ale nestačilo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V neděli se dařilo kanálu ČT Sport. Díky Velké pardubické se stanice v nejvypjatější chvíli přehoupla přes hranici 600 tisíc diváků.

SuperStar na Nově v 15-54 opět nad 30 %

Primáckému seriálu Vinaři se v neděli podařilo prolomit hranici osmi set tisíc diváků (podíl 18,71 %) a počet publika tak narostl o několik desítek tisíc lidí ve srovnání s předchozím dílem. Na Četnické humoresky na ČT 1 a SuperStar na Nově to ale nestačilo. Populární český seriál vidělo 1,047 milionu diváků při podílu na publiku (share) 24,39 %, SuperStar měla podobný podíl a 897 tisíc diváků. Zatímco Četnické humoresky končily ve 21:20, pěvecká show se s diváky rozloučila až tři minuty před třiadvacátou hodinou, tedy o více jak devadesát minut později.

SOBOTNÍ DATA: Fotbal s Tureckem zamíchal sobotním večerem, jednoznačným vítězem Talent

Vítězem u mladšího publika se stala s podílem 30,41 % SuperStar. Přibližně o deset procentních bodů méně měly Četnické humoresky, Vinaři na Primě se dostaly na hodnotu 19,79 %. Nejsledovanějším pořadem dne se stala hlavní zpravodajská relace TV Nova Televizní noviny, která skončila těsně pod hranicí půl druhého milionu diváků, nad milion se dostaly i Sportovní noviny. Nejsledovanější televizí byla s podílem 20,22 % u dospělého publika Jednička, ve všech ostatních kategoriích si už držela prvenství Nova. Trhovou trojkou byla Prima s podílem 11,75 % přes den a 14,63 % ve večerních hodinách.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+