Více

VIDEOGALERIE: Nový kanál plný Jamese Bonda, premiéry britské Sky a identy Canal+

UVNITŘ VIDEA Po promo spotech z domácí produkce vám server DigiZone.cz přináší také to nejlepší ze zahraniční televizní scény. Top událostí je start speciálního kanálu věnovanému agentovi 007.

Server DigiZone.cz práší svým čtenářům další sadu promo spotů, které jsme našli na serveru YouTube a v nedávné době se objevily na evropských placených kanálech. Zatímco před pár dny jsme vás informovali o novinkách na českých a slovenských obrazovkách, konkrétně na kanálech Film Europe a HBO, tentokrát bychom vám chtěli tedy zprostředkovat vybrané spoty, které se týkají zahraniční mediální scény.

Agent 007 ovládne v listopadu na měsíc jeden z kanálů britské Sky. Ta mu věnuje speciální stanici nazvanou Sky Movies 007. Chybět tu nebude filmová klasika, ani nejnovější bondovky s Danielem Craigem.

Září vypadá na kanálech Sky Movies rozhodně zajímavě. Už proto, že diváci budou moci vidět například filmy Muži, kteří nenávidí ženy, Moneyball, Pařba v Bangkoku nebo Johnny English se vrací.

Rebrandingem nedávno prošla švédská veřejnoprávní televize STV 2. Série identů ukazuje, jak je možné v rámci proma pracovat s jednotlivými přírodními živly, jako je například voda nebo oheň.

Španělské kanály v našich videogaleriích zrovna pravidelnými hosty nejsou. O to víc potěší Canal+ 1, který si hraje s podobnými motivy jako švédská televize. Špatně zvolená není ani podkresová hudba, která vyzývá k relaxu.

Vraťme se ještě jednou k letním měsícům a připomeňme si, jak ke svému vysílání lákala HD verze kanálu Discovery.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 13. 9. 2012 10:53

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+