Více

Více než televize lákalo příjemné počasí. Nova spadla skoro na čvrtinu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem nad milionem diváků je Ordinace v růžové zahradě 2 a zvládla to jen tak tak.

Pořad Máte slovo s M. Jílkovou spadl na 391 tisíc a do TOP 10 za všechny kanály se nedostal. ČT v něm tak zastupuje pouze Smrt talentovaného ševce a detektivku zhlédlo 460 tisíc při podílu na publiku 13,13 %. Novácké Prásk! si nenechalo ujít 701 tisíc fanoušků bulváru a jen o málo více mělo Ohnivý kuře. Vidělo ho 763 tisíc. Ulice tentokráte slétla nízko, na 874 tisíc, ale tvrdé jádro zůstává – 35,01 %. Nad milionem diváků je tak, stejně jako minulý čtvrtek, pouze Ordinace v růžové zahradě 2. Ale hodně těsně a tento díl vidělo 1,003 mil. diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

DATA ZE STŘEDY: O něco chladnější počasí doprovází mírně zvýšená sledovanost

Celková sledovanost jde sice za televizí Nova, ale kdeže je podíl nad třiceti procenty. Nova včera v hlavním vysílacím čase, prime time, vykázala 27,18 %, zatímco minulý čtvrtek ještě byla na 30,11 %. Prima si stále zachovává druhou pozici a její průměrný podíl je 14,91 %, zatímco ČT1 měla 12,78 %. Dobře se vedlo ČT sport s 5,86 % a také TV Barrandov, která vyskočila na 6,03 %, přičemž přes den vykazuje 6,77 %. Podobně byl na tom v tomto čase i sportovní kanál ČT s průměrným podílem 6,34 %. Jedničkou je opět Nova s 23,57 %, Prima má 12,48 % a ČT1 11,17 %.

Filmové kanály jsou lehce nad průměrem, i když se nad hranici sta tisíce diváků dostal pouze jediný pořad. Šlo o Sázku na smrt a na Nově Cinema ho zhlédlo 143 tisíc diváků při podílu na publiku 7,06 %. V TOP 5 za kanál druhý Mrtvý bod vidělo 95 tisíc. Na Primě Max je v čele místního žebříčku detektivka Vrah skrývá tvář s 92 tisíci diváky. Solidně se vedlo stanici Kino Barrandov, kde se jeden z dílů seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X dostal na 81 tisíc a podíl u mladšího publika dosáhl skoro čtyř procent.

MINULÝ TÝDEN: Nad milionem pouze Ordinace, do žebříčku se propracoval i pořad Máte slovo s M. Jílkovou

CIF17

Na TV Barrandov byl nejsledovanějším pořadem Týden s prezidentem, který vidělo 233 tisíc a podíl na publiku je 6,68 %. Díky tenisu se výtečně vede stanici ČT sport a jedničkou TOP 5 je utkání Simona Halepová – Karolína Plíšková, které sledovalo 349 tisíc fanoušků a podíl u mladšího publika, 15–54, dosáhl 19,08 %. Nad sto tisíc se dostal i zápas Jelena Ostapenková – Timea Bacsinszká a dařilo se i hokejbalu, který vidělo 89 tisíc. Dokumentární ČT2 má v čele místního žebříčku Klenoty naší krajiny s 247 tisíci diváky a nad 100 tisíc se dostávají ještě tři další pořady.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+