Více

Většinu žebříčku TOP 10 tvoří zpravodajství, na desátém místě skončila odpolední pohádka na ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Olympijským přenosům na ČT 24 chybělo k umístění v TOP 10 něco přes dvacet tisíc diváků.

Přes hranici milion diváků se včera přehouply jen dvě stálice v podobě Televizních a Sportovních novin. Zprávy na Nově sledovalo 1,046 milionu diváků a u sportovních novinek jich zůstalo jen o pouhé čtyři tisíce méně – vidělo je 1,042 milionu diváků starších patnácti let. Kolem devíti set tisíc diváků pak oscilovaly výkony dvou reprízovaných epizod Kriminálky Anděl – první z nich oslovila 927 tisíc diváků, u té druhé vydrželo 865 tisíc diváků.

SOBOTNÍ DATA: Televizní noviny opět pod milionem, Zázrakům přírody stačilo na třetí místo 550 tisíc diváků

Páté až sedmé místo obsadily pořady České televize. U komedie Černí baroni se v prime time na ČT 1 bavilo 681 tisíc diváků. Zpravodajskou relaci Události na ČT 1 si jako průvodce večerem vybralo 503 tisíc diváků a včerejší Branky, body, vteřiny vyšly ze vzájemného srovnání oslabeny jen o pouhých osm tisíc diváků – včera je vidělo 495 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+