Více

Většina příček v TOP 10 patří zpravodajství, Sanitku vidělo necelých osm set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě prime time pořadů se do TOP 10 dostala i soutěž České televize Kde domov můj. Oproti minulému týdnu se naopak nenominovala druhá z uváděných epizod sitcomu Comeback.

Primát ve sledovanosti klasicky drží Televizní noviny na Nově, které také jako jediné přesáhly hranici milionu diváků – vidělo je 1,21 milionu diváků starších patnácti let. K milionu diváků se přiblížily také Sportovní noviny, které oslovily 977 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. O takřka dvě stě tisíc diváků méně pak sledovalo třetí Sanitku, konkrétně šlo o 791 tisíc diváků, což je o více než 180 tisíc diváků více než minulý čtvrtek.

STŘEDEČNÍ DATA: Pitaval atakuje hranici milionu diváků, Česká televize ovládla TOP 10

Čtvrtou a pátou příčku ovládlo zpravodajství České televize, Události sledovalo na ČT 1 664 tisíc diváků starších patnácti let a Branky, body, vteřiny pak 622 tisíc diváků. O třicet tisíc diváků méně pak dalo přednost Zprávám FTV Prima, které oslovily 590 tisíc diváků z obecné cílové skupiny. Přetahovaná mezi Událostmi České televize a Zprávami FTV Prima by si zasloužila vlastní analýzu.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+