Více

Večeru vládne Ordinace, dni Ulice

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oba pořady televize Nova s přehledem drží své pozice. A platilo to i včera.

V čele TOP 10 za všechny kanály je obvyklá Ordinace v růžové zahradě 2, kterou sledovalo 1,104 mil. diváků. Druhá Ulice už vykazuje 857 tisíc a třetí Prásk! je na 774 tisících. Ohnivý kuře oproti úterý ztratilo 63 tisíc a včera ho vidělo 681 tisíc diváků. Zároveň také bylo posledním nezpravodajským pořadem, který se do žebříčku nejsledovanějších dostal. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima čtyři a ČT1 jeden.

DATA ZE STŘEDY: Modrý kód večerní jedničkou, Výměna manželek žuchla o 337 tisíc

Celková sledovanost jde jednoznačně za televizí Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, vykazuje 30,89 % a má značný náskok před konkurenty. Prima má průměrný podíl 14,28 % a ČT1 je na 11,32 %. Jediný další kanál, který se v prime time dostal nad čtyři procenta, je TV Barrandov s podílem 7,17 %. Ten přes den ještě o pár desetinek vyskočil – na 7,58 %. V tomto čase se nad 4 % dostala ještě zpravodajská ČT24, jinak tu jsou jen tři obvyklé hlavní kanály: Nova s podílem 25,12 %, Prima s 13,32 % a ČT1 s 11,7 %.

Filmové stanice jsou ve čtvrtek na svém a nad hranicí sta tisíce diváků je jediný snímek – thriller Absolutní moc. Na Nově Cinema ho vidělo 140 tisíc diváků při podílu na publiku 8,07 %. Druhý v TOP 5 za kanál je jeden díl ze seriálu Námořní vyšetřovací služba s 96 tisíci diváky. Prima Max do prime time nasadila Po stopách krve a přitáhla 97 tisíc fanoušků kriminálního žánru. Na Kině Barrandov jsou v čele TOP 5 dva díly seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X. Sledovalo je 45 tisíc, resp. 67 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Více než televize lákalo příjemné počasí. Nova spadla skoro na čtvrtinu

stul

V čele lokálního žebříčku na plnoformátové TV Barrandov je opět Týden s prezidentem a tentokráte ho vidělo 262 tisíc diváků při podílu na publiku 7,79 %. Následující Duel Jaromíra Soukupa pak zhlédlo 246 tisíc diváků. Na ČT sport nejvíce bodovala IAAF Diamond League 2017 Oslo a vidělo ji 146 tisíc fanoušků. Ještě podstatně vyšší byl zájem o dokumenty na ČT2. Jedničkou v TOP 5 jsou Klenoty naší krajiny s 237 tisíci diváky a podílem na publiku 7,19 %. Nad 100 tisíc diváků se pak dostávají ještě další tři pořady.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+