Více

Ve včerejším TOP 10 se kromě zpravodajství a publicistiky prosadila jen Ordinace a Ulice

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úterní žebříček nabízí tradiční pohled – pět bodů pro Novu, tři má Česká televize a dva patří Primě.

Hranici jednoho milionu diváků včera pokořily hned čtyři pořady z produkce televize Nova, nejlépe si tradičně vedly Televizní noviny, u kterých včera usedlo 1,674 milionu diváků. Druhé Sportovní noviny pak o tři tisíce diváků překonaly počet jednoho a půl milionu diváků. Stejné hranici se těsně přiblížila i Ordinace v růžové zahradě, kterou včera sledovalo 1,439 milionu diváků. Podvečerní nekonečný seriál Ulice pak k obrazovkám přilákal 1,242 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl ztratil padesát tisíc diváků a skončil třetí za nekonečnou Ulicí

Páté Události na ČT1 pak dělil od čtvrté Ulice více než půlmilion diváků, včera je sledovalo 719 tisíc diváků starších patnácti let. O dvacet tisíc diváků méně pak zaujal publicistický Víkend na Nově. Prima pak do včerejší TOP 10 zasáhla jen prostřednictvím dvou pořadů, tím úspěšnějším byly včera Krimi zprávy, které vykázaly 666 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Desáté pak skončily Zprávy FTV Prima, které sledovalo 628 tisíc diváků.

ČT1 nasadila do prime time výběr nazvaný Milí Bakaláři, což ocenilo 449 tisíc diváků. Druhý veřejnoprávní program nasadil do hlavního vysílacího času dokument Slavné bojové akce 2. světové války, které zaujaly 230 tisíc diváků. O jedenáct tisíc diváků více pak fandilo při fotbalovém utkání mezi Manchesterem City a FC Barcelona na ČT sport. Claudii Cardinale ve filmu Hvězdy Velkého vozu vidělo večer na ČT art 21 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Úterý patří Nově. Přes milion diváků se dostala Ordinace i Ulice

Nova Cinema odvysílala v prime time sci-fi Koule a oslovila s ním 125 tisíc diváků, lépe se jí ale dařilo s odpolední Obecnou školou, ke které zasedlo ještě o šestnáct tisíc diváků více. TV Barrandov do prime time postavila Třicet případů majora Zemana, což ocenilo 154 tisíc diváků. Podvečerní Soudkyni Barbaru pak na Barrandově sledovalo 315 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+