Více

Ve středu bodovala Výměna manželek i Prostřeno

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sledovanost táhnou klasické taháky – Ulice, Výměna manželek, Prostřeno a také nové díly seriálu Přístav.

Pět pro Primu, čtyři pro Novu a jeden pro ČT 1

Mezi deset nejsledovanějšími pořady byly karty rozdány systémem čtyři ku pěti ku jedné vztaženo ke stanicím Nova, Prima a ČT 1. První čtyři příčky obsadila Nova se svými Televizními a Sportovními novinami, Ulicí (podíl 33,92 procenta v cílové skupině 15 až 54 let) a Výměnou manželek, kterou v prime time sledovalo celkem 1,161 milionu diváků starších patnácti let.

ÚTERNÍ DATA: Nasazení House of Cards v lepším čase se Dvojce nevyplatilo, seriál si pohoršil

MIF17

Prima zaujala diváky dvojicí podvečerních seancí s účastníky reality show Prostřeno, tu vysílanou od půl sedmé večer sledovalo 858 tisíc diváků starších patnácti let. Kromě dvojice pořadů Prostřeno se za Primu v TOP 10 umístily Zprávy a Krimi zprávy a v poslední řadě premiérový díl Přístavu, který v prime time sledovalo 805 tisíc diváků starších patnácti let. Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů uzavírají Události na ČT 1, které si naladilo 790 tisíc diváků nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+