Více

Ve čtvrtek odstartuje tuzemská televize Harmonie TV určená seniorům

Na 16. června, tedy tento čtvrtek, si naplánovala svůj start nová tuzemská stanice Harmonie TV. Dnes o tom informuje ekonomický deník E15. Program se v licenčních podmínkách, které zveřejnil na svém webu, charakterizuje jako stanice orientovaná na bydlení, zdraví, cestování, ale také hudbu. Bude určena především divákům starším, a to konkrétně cílově skupině diváků 45+.

DOKUMENT: Licenční podmínky kanálu Harmonie TV (PDF, 1,5 MB)

Harmonie tv je digitální kabelová a internetová televize. První televize, která je z poloviny koncipovaná jako hudební kanál. Z té druhé přináší nepřetržitý tok pořadů zábavných, zajímavých, užitečných, o bydlení, zahradě a zdraví, životním stylu, ale také o cestování doma i po světě, uvádí stanice na svém webu www.harmoniet­v.cz. Na počátku počítá s distribucí ve 23 městech, jmenovitě například v Praze, Plzni, Brně nebo Ostravě. Díky operátorům Planet A a Smart Comp. prý má jít až o dvě stě tisíc zásuvek.

MIF17

K TÉMATU: Kabelová televize Harmonie TV získala licenci

Co se týká hudebního obsahu, ve vysílání by se měl objevit například pop, trampská muzika, folk, country, dechovka, lidovky, rock i jazz. Harmonie tv je televizí bez hlasitých a dlouhých reklamních bloků, využívá totiž inovativní způsob komerční prezentace, takzvanou metodu PR, konstatuje stanice na webu a dodává: Znamená to, že reprezentanti inzerenta představují produkty při rozhovoru s moderátorem během návštěvy ve studiu. Tímto modelem tak bude pravděpodobně připomínat již několik let neexistující TOP TV.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 14. 6. 2011 22:55

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+