Více

Ve čtvrtek bodovala Nova, polepšily si Nejlepší trapasy na ČT

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších čtvrtečních pořadů pocházelo z dílny TV Nova, Ordinace opět vykázala přes jeden a půl milionu diváků.

Mezi deseti nejsledovanějšími pořady včerejšího dne se na prvních pěti místech umístily Televizní noviny, Ordinace v růžové zahradě 2, Sportovní noviny, Ulice a Prásk z produkce TV Nova. Nejméně sledovaný večerní Prásk sledovalo 884 tisíc diváků starších patnácti let, ale povedlo se mu výrazně zabodovat u mladší cílové skupiny do 54 let, kde Prásk vybojoval podíl 24,58 procenta.

STŘEDEČNÍ SLEDOVANOST: Cestovatelské středy ČT 2 fungují, trabanty sledovalo skoro tři sta tisíc diváků

Na šestém místě skončilo Prostřeno, které si před večeří naladilo 854 tisíc diváků obecné cílové skupiny. Sedmé skončily Nejlepší trapasy na ČT 1, které si oproti minulému týdnu polepšily o 38 tisíc diváků starších patnácti let. Na zbylých třech příčkách se umístily Zprávy a Krimi zprávy na Primě a Události na ČT 1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+