Více

Včerejší zápas českého týmu se Švédskem vidělo téměř jeden a půl milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Případy 1. oddělení jsou sice třetím nejsledovanějším pořadem, ale hokej jim odlákal tři sta tisíc diváků.

Večerní hokejové utkání mezi Českem a Švédskem sledovalo 1,498 milionů diváků starších patnácti let, což znamenalo podíl 37,82 procenta v této cílové skupině, a 993 tisíc mladších 54 let, tedy 51,07 procenta mladší divácké skupiny. Druhé Televizní noviny vidělo na Nově 1,097 milionu zástupců obecné cílové skupiny a třetí Případy 1. oddělení spadly pod milion diváků, když je oproti hokeji upřednostnilo 987 tisíc diváků starších patnácti let.

NEDĚLNÍ DATA: Želary nezabraly, V.I.P. vraždy posílily o sedmdesát tisíc diváků

Ohnivému kuřeti uteklo k hokeji oproti minulému týdne sto padesát tisíc diváků starších patnácti let, když seriál TV Prima sledovalo 826 tisíc zástupců této cílové skupiny. O nějakých sto třicet tisíc diváků méně sledovalo i Ulici, ačkoli skončila ještě před začátkem zmíněného hokejového utkání – celkem ji včera vidělo 942 tisíc diváků starších patnácti let. O téměř půl milionu diváků starších patnácti let přišly ve srovnání s minulým týdnem Sportovní noviny na Nově, které běžely zhruba v polovině včerejšího hokeje.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+