Více

Včerejší TOP 10 znamenalo čtyři zářezy pro Novu a po třech pro ČT1 a Primu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova zabodovala v prime time s filmem Jiřího Vejdělka Něžné vlny.

Hranici jednoho milionu diváků včera překonaly tři pořady, všechny z produkce TV Nova. Standardní jedničkou jsou Televizní noviny, které bez dvou tisíc vidělo jeden a půl milionu diváků. Na druhém místě skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice, který zaujal 1,114 milionu diváků. Třetí Sportovní noviny se pak včera přes jeden milion diváků dostaly o celých třináct tisíc diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Hříšní lidé Města pražského nabírají 110 tisíc diváků

Oproti minulému týdnu si polepšil diskusní pořad Karla Šípa Všechnopárty, který včera sledovalo 890 tisíc diváků, což je o 31 tisíc více než minulý týden. Na páté místo se probojoval čtvrtý a poslední zástupce TV Nova, komedie Jiřího Vejdělka Něžné vlny, na kterou v prime time koukalo 830 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Minulý týden se na Muže v naději od stejného režiséra dívalo 624 tisíc diváků.

Šesté místo patřilo závěrečné epizodě seriálu Já, Mattoni, ke které usedlo 784 tisíc diváků, což je skoro o padesát tisíc diváků méně než minulý pátek. Další tři příčky pak patřily pořadům FTV Prima, Zprávy vidělo 981 tisíc diváků, soutěž amatérských kuchařů Prostřeno si nenechalo ujít 610 tisíc diváků a Krimi zprávy zaujaly 605 tisíc diváků. Na desátém místě skončily Události na ČT1 s necelými šesti sty tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Já, Mattoni pod 900 tisíc, Všechnopárty opět sledovanější

stul

Do TOP 10 tak příliš nechybělo ani Přístavu, na který v prime time na Primě koukalo 565 tisíc diváků. Nova Cinema nasadila do prime time remake Války světů, což ocenilo 201 tisíc diváků starších patnácti let. Tradičně nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byla Soudkyně Barbara, na kterou se v podvečer dívalo 305 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+