Více

Včerejší TOP 10 dominovalo zpravodajství, přes milion diváků vykázaly jen Televizní noviny na Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Druhé místo biatlonistky Gabriely Koukalové včera vyneslo ČT sport pátou příčku mezi nejsledovanějšími pořady dne.

Psychologickou hranici jednoho milionu diváků včera pokořil pouze tradiční vítěz žebříčku, Televizní noviny na Nově, které sledovalo 1,395 milionu diváků a z toho 614 tisíc spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let. Druhé včera skončily Události na ČT1, kterým do jednoho milionu chybělo osmnáct tisíc diváků, ale z mladší cílové skupiny je sledovalo pouze 308 tisíc diváků. Třetí Sportovní noviny vidělo 952 tisíc diváků a 532 tisíc z nich bylo zároveň mladších 54 let.

PÁTEČNÍ DATA: Včera vyhráli Četníci z Luhačovic, porazili i Televizní noviny

Krásné čtvrté místo včera vybojovala zábavná show Zázraky přírody, kterou do prime time nasadila ČT1 a oslovila tak 924 tisíc diváků starších patnácti let, zatímco třetina z nich ještě nedovršila 54 let. Páté místo pak patří přenosu z biatlonového Světového poháru v Ruhpoldingu na ČT sport, který si nenechalo ujít 916 tisíc diváků. O tři tisíce diváků méně pak svůj večer zahájilo u Událostí za okamžik.

Zbytek žebříčku nejsledovanějších pořadů včerejška pak s jednou výjimkou patří zpravodajským pořadům České televize a Primy. Hlavní zpravodajskou relaci Zprávy FTV Prima si včera pro informační náskok zvolilo 789 tisíc diváků, následující Krimi zprávy zaujaly 673 tisíc diváků. Sportovní Branky, body, vteřiny vykázaly na ČT1 764 tisíc diváků. Na posledním, desátém místě se včera umístili podvečerní Kluci v akci, jejichž kuchařské výkony si včera na ČT1 nenechalo ujít 663 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Biatlon nezklamal, ČT sport přesáhla v celodenním podílu sedm procent

Na druhý díl nového Vinnetoua se včera na ČT2 dívalo o téměř devadesát tisíc diváků méně než minulý týden, oslovil tak 424 tisíc diváků. Hlavní Prima nasadila do prime time komedii Jedna za všechny, což ocenilo 554 tisíc diváků starších patnácti let. Prima Cool vsadila na katastrofické Ničivé tornádo, které přiválo 142 tisíc diváků. Komiksovou adaptaci Iron Man na Nově si vychutnalo 586 tisíc diváků. Životopis Steva Jobse na Nově Cinema vidělo 220 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stal romantický film Inga Lindström: Tajemný dům, který prozkoumalo 354 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+