Více

Včerejšek patřil ČT 1, Všechnopárty byla třetím nejsledovanějším pořadem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sváteční obrazovka patřila České televizi, podíl ČT 1 u diváků starších patnácti let přesáhl v prime time 26 procent.

Šest z deseti nejsledovanějších pořadů včerejška patřilo ČT 1, kromě Událostí a Branek, bodů, vteřin se třetí a čtvrtou nejsledovanější relací večera stala Všechnopárty (1,046 milionu diváků) a Četnické humoresky (1,033 milionu diváků). Na pátém místě se umístila Ulice na Nově s 963 tisíci diváky staršími patnácti let – Nově patřila i první dvě místa, která obsadily Televizní a Sportovní noviny. Šestou a sedmou příčku obsadila 13. komnata a Události na ČT 1, na osmé skončil jediný včerejší zářez TV Prima, jejíž Přístav sledovalo 726 tisíc diváků obecné věkové skupiny. Peloton uzavírají Branky, body, vteřiny a odpolední pohádka Ať žijí duchové, kterou sledovalo 640 tisíc zástupců obecné věkové skupiny.

ČTVRTEČNÍ DATA: Do TOP 10 se vrátilo 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, na ČT Sport bodoval fotbal

Dařilo se i ČT 2, čtyři z pěti nejsledovanějších pořadů včerejška se přehouplo přes podíl sedmi procent u diváků starších patnácti let. Večerní moderní verzi polské klasiky Quo Vadis sledovalo v prime time 276 tisíc diváků obecné cílové skupiny. Navazující kriminální drama Svědek s Harrisonem Fordem si nenechalo ujít 7,58 procenta diváků starších patnácti let a necelých šest procent diváků ve věku od 15 do 54 let. Největší podíl na obecné divácké skupině ale z pořadů ČT 2 získaly odpolední Země a města světa, které sledovalo 7,79 procenta diváků nad patnáct let v tu dobu přítomných u obrazovek.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+