Více

Včera vyhráli Četníci z Luhačovic, porazili i Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nový seriál České televize porazil Televizní noviny o téměř dvě stě tisíc diváků. Prima se do TOP 10 vůbec nedostala.

Nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stali Četníci z Luhačovic, ke kterým usedlo 1,701 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 654 tisíc spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let. Druhé Televizní noviny pak na Nově vidělo 1,518 milionu diváků a 619 tisíc z nich patřilo do mladší věkové skupiny. Na třetím místě skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého povečeřelo 1,145 milionu diváků.

ČTVRTEČNÍ SLEDOVANOST: Kromě zpravodajství se do TOP 10 dostala jen Ulice, Ordinace a bulvární Prásk

Další dvě příčky a poslední dva pořady, kterým se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, patří pořadům z produkce České televize. Čtvrtá skončila talk show Karla Šípa Všechnopárty, která včera zabavila 1,124 milionu diváků. O 33 tisíc diváků méně pak vykázala pátá 13. komnata, ke které pozdě večer zasedlo sympatických 1,111 milionu diváků starších patnácti let.

Až na šesté příčce se včera umístily Sportovní noviny na Nově, které zaujaly 954 tisíc diváků. Zbytek žebříčku patří zpravodajským pořadům České televize a Novy, Prima se do včerejší TOP 10 vůbec nenominovala. Včerejší Události na ČT1 vidělo 826 tisíc diváků starších patnácti let, na desátém místě skončily Odpolední Televizní noviny na Nově s 676 tisíci diváků. Zprávám FTV Prima tak na desáté místo scházelo 75 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Četníci z Luhačovic neohroženě obsadili první místo, vidělo je více než 1,8 milionu diváků

stul

Prima Max včera do prime time nasadila neohroženého Paula Newmana v roli soukromého detektiva Harpera, což ocenilo 73 tisíc diváků starších patnácti let. Na Nově Cinema nejvíce bodoval Michael Douglas ve své životní roli frustrovaného kravaťáka ve filmu Volný pád. Jeho neohroženou pouť městem sledovalo se zatajeným dechem 125 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se včera staly Naše zprávy, které vykázaly 306 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+