Více

Včera se dařilo Poldovi i Doktoru Martinovi, Nově uškodila absence Tvojí tváře

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se za Novu dostaly jen Televizní a Sportovní noviny, ještě minulý týden to kromě Tvojí tváře byly také publicistické Střepiny.

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se staly Televizní noviny na Nově, které včera zaujaly 1,434 milionu diváků starších patnácti let. Ale druhý Doktor Martin zaostával jen o pouhých 24 tisíc diváků, když předposlední epizodu druhé řady sledovalo 1,41 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Tím ale výčet pořadů, kterým se v neděli povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, také končí.

SOBOTNÍ SLEDOVANOST: Slavík pokořil StarDance

Sportovním novinám na Nově chyběly do jednoho milionu jen tři tisíce diváků starších patnácti let. Pět tisíc pod devíti sty tisíci diváků pak skončil Polda, který si tak oproti minulému týdnu polepšil o takřka sto osmdesát tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Páté skončily Události na ČT1, které si včera pustilo 877 tisíc diváků. Také šestá příčka patří ČT1, publicistický pořad 168 hodin včera sledovalo 781 tisíc diváků.

Sportovní Branky, body, vteřiny zaujaly o pouhé tři tisíce diváků méně, když na ně včera koukalo 778 tisíc diváků. I zbytek žebříčku patří zpravodajským pořadům, když Události za okamžik a počasí vidělo 738 tisíc diváků. O necelých padesát tisíc diváků méně pak dalo přednost Zprávám FTV Prima, které včera vykázaly 694 tisíc diváků. Na poslední příčce včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů skončily Krimi zprávy, které vidělo 649 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Polda zpět v TOP 10, Tvoje tvář oslovila přes padesát procent mladšího publika

stul

Dařilo se i ČT2, která do prime time nasadila krimi s Alainem Delonem Slovo policajta. Jeho cesta za pomstou zaujala 302 tisíc diváků starších patnácti let. O polovinu méně diváků si vychutnalo navazující komedii Kramerová versus Kramer. Prima Cool umístila do hlavního vysílacího času čtvrtý díl Rockyho, což ocenilo 197 tisíc diváků. Prima Max vsadila na Hobita: Bitvu pěti armád a upoutala 241 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+