Více

Včera se dařilo ČT 1, večer skončila s podílem takřka třiceti procent diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V pátek slavila úspěch ČT 1, do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se probojovala hned s trojicí svých pořadů. Komerční televize bodovaly jen klasickými stálicemi, seriálem Ulice a soutěží Prostřeno.

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne a večera se stalo opakování Četnických humoresek z roku 2004. Ty si v prime time na ČT 1 nenechalo ujít téměř 1,3 milionu diváků starších patnácti let. Třetím nejsledovanějším pořadem včerejška (první byly jako víceméně tradičně Televizní noviny na Nově) byla diskusní Všechnopárty Karla Šípa, i tu si večer naladilo více než milion diváků všeobecné věkové skupiny. Úspěch slavila i 13. komnata, vracející se k životním peripetiím herečky Veroniky Žilkové, které sledovalo 968 tisíc diváků nad patnáct let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Pořadí v TOP 10: Ordinace, Ulice, Prásk! a Prostřeno! Stejně jako minule

Více než milion diváků oslovila ještě podvečerní Ulice na Nově, která oslovila 30,53 procenta diváků starších patnácti let a takřka srovnatelných 29,63 procenta divácké skupiny ve věku od 15 do 54 let. Pěkných 857 tisíc diváků obecné cílové skupiny pak vygeneroval premiérový díl soutěže amatérských kuchařů Prostřeno! na Primě. Povedený prime time na ČT 1 se projevil i průměrným podílem 29,19 procenta cílové skupiny diváků starších patnácti let, kterého stanice dosáhla ve večerním čase.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+