Více

Názory k článku
Vánoce na Primě? Pohádky jen ráno, večer zahraniční filmy

Juraj Červenák
Juraj Červenák (neregistrovaný) ---.palmsoft.sk
19. 11. 2010 12:37 Nový

RE: Vánoce na Primě? Pohádky jen ráno, večer zahraniční filmy

já už mám vybrané na vianoce stv a sváko ragan to je moje :-)
Petr Novák aura:84
Petr Novák Login: PN-Hodonin
19. 11. 2010 14:48 Nový

Alternativa

celé vlákno
Neřekl bych, že Prima něco vzdává. Spíše naopak, nabízí alternativu pro ty, kteří budou na vánoce pohádkami přesyceni a taková alternativa je vždy dobrá. Uvidíme ale, jak bude úspěšná, nicméně věřím, že diváky si Prima tímto nepohádkovým programem najde.
Lomax aura:65
Lomax Login: Adidasky
19. 11. 2010 15:19 Nový

Re: Alternativa

celé vlákno
No, tak program primy není vůbec špatný...23. prosince dávají slušné pohádky už od rána, 24. něco dopoledne. 25. to je takový klidný den a 26. mají českou premiéru Simpsonovi ve filmu...

Ruku na srdce a odpovězte si na otázku: Kolik toho uvidím?
Stejně se lítá po příbuzných, po betlémech apod. ;o)
David Novák aura:21
19. 11. 2010 19:19 Nový

Re: Alternativa

celé vlákno
A já tu alternativu taky rád, už tak tři roky zpátky jsem se vždycky těšil hlavně na filmy na Primě, která přes Vánoce nabídla premiéry megafilmů jako - Karlík a továrna na čokoládu, Polární expres, Ukradené vánoce Tima Burtona, Mrtvá nevěsta a teď Simpsonovi ve filmu. Samozřejmě, že k Vánocům patří pohádky a v tom je Prima už několik let nejslabší, protože má všechno zkoupeno ČT a Nova (tady Prima musí trochu ukázat ostré lokty a něco si taky zajistit, vždyť dřív Popelka nebo Mrazík rotovali napříč všemi tv), takže na Štědrý večer u nás určitě pojede hlavně Jednička. No ale pak, proč ne? Já jsem za alternativu na Primě vždycky rád (ještě by to chtělo od Tima Burtona Holiče z Fleet Street a byl bych maximálně spokojen!)
Petr Sirotka aura:91
19. 11. 2010 23:47 Nový

Re: Alternativa

celé vlákno
Mluvíte mi z duše. Na Štědrý večer si asi Novu neodpustíme, ale jinak je program Primy zajímavější, než každoroční pohádkový souboj Novy a ČT. Co zatím nikdo nezmínil je i hezká série Sám doma, jejíchž všechny čtyři díly Prima taky odvysílá (ani jsem nevěděl, že jsou ty díly čtyři). Absence Polárního expresu, či továrny na čokoládu mi připadá zvláštní, vzhledem k tomu, jaký mají tyto filmy úspěch.
David Novák aura:21
20. 11. 2010 18:42 Nový

Re: Alternativa

celé vlákno
Tak tyto filmy už na Primě běžely troje Vánoce po sobě. Asi nebude na škodu, dát si od nich na rok pauzu. A co se týče Coolu, ona tam bude i nějaká jiná alternativa, než ta seriálová. Loni například běžel český animovaný film Bloody Christmas, nebo horory na vánoční tématiku a to rozhodně oceňuju jako odvážný a zajímavý krok. Já osobně jsem člověk, který se žádným inovacím nebrání a jsem rozhodně pro nabourávání stereotypního konzervatizmu. U Vánoc jsem ale spíše asi zastánce tradic, proto u nás během svátků jedou jak starší pohádky a filmy na Nově a ČT, tak i novinky na Primě. Ono zas sledovat každý rok během dvou vánočních týdnů jenom staré pohádky by taky bylo na palici.
Petr Sirotka aura:91
19. 11. 2010 23:58 Nový

Vánoce na COOLu

celé vlákno
Ještě jsem chtěl dodat, že COOL je taky velmi zajímavou alternativou, protože kromě Štědrého dne je to jako by Vánoce ani neměl. A když koukám na program, tak i na Štědrý den poběží některé seriály, jako ve všední dny (Teorie velkého třesku, Čarodějky, Jak jsem poznal vaši matku atd.) No jsem moc zvědavý, jak s tím uspěje.
Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
20. 11. 2010 18:45 Nový

Re: Vánoce na COOLu

celé vlákno
Vánoce jsou specifické svátky. TV a pohádka sice k sobě patří, ale snad je dobře, že i český divák si může vybrat alternativu. Nebo je někde nadiktováno, že na Štědrý večer musí být v každé TV Zlatovláska, Popelka, Princezna ... a podobné filmy? Nebo dokonce v rámci soutěže o sledovanost, stejná pohádka ve stejném čase na dvou stanicích? Ne v každé rodině jsou děti, pro které je letošní x-tá repríza pohádkového filmu premiérou.

Stejně si myslím, že Vánoce jsou nejkrásnější v kruhu rodiny, ale ne jen ve verzi pasivního kolektivního koukání na tradiční pohádku.
Petr Sirotka aura:91
21. 11. 2010 18:17 Nový

Re: Vánoce na COOLu

celé vlákno
Doufám, že můj příspěvek nevyzněl špatně. Já jsem to myslel právě tak, že cool je zajímavá alternativa a je fajn, že se neúčastní pohádkových soubojů, ale zároveň mě zajímá, jestli s tím bude úspěšný.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+