Více

V TOP 10 pouze tři nezpravodajské pořady. Všechny jsou televize Nova

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Obvyklou jedničkou je Ordinace v růžové zahradě 2, dvojkou Ulice a trojkou Prásk!

Ve čtvrtek září Nova a podle toho také vypadá TOP 10. Nad milion diváků se dostala Ordinace v růžové zahradě 2, kterou vidělo 1,369 mil. při asi třetinovém podílu na publiku. Ulici si nenechalo ujít 1,236 mil. a je vidět, že nejvíce táhne mladší diváky (15–54). Podíl v této skupině byl 36,99 %. Prásk!, který TOP 10 za všechny kanály uzavírá, sledovalo od 21:35 hod. 776 tisíc diváků. Absolutní jedničkou jsou opět televizní noviny, jejichž podíl na publiku se tentokráte vyšplhal na skoro čtyřicet pět procent a které vidělo 1,774 mil. diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Jedničkou Ulice, Ohnivý kuře na svém, Výměna manželek výrazně poskočila

TOP 10 nenechá nikoho na pochybách o výsledcích celkové sledovanosti. Televize Nova dosáhla v hlavním vysílacím čase, prime time, podílu 32,05 %, zatímco její největší konkurenti se nedostávají ani nad patnáct. ČT1 ve čtvrtek vykázala 13,15 % a Prima 11,82 %. Nad hranici čtyř procent se ještě dostala plnoformátová TV Barrandov a ČT2, která ji o procento předčila. Přes den jsou výsledky podobné jen s nižšími rozdíly mezi hlavními aktéry. Nova je na 25,79, Prima na 12,35 a ČT1 na 12,16 %. TV Barrandov vykazuje vyšší podíl než v prime time (6,42 %), nad 4 % se ještě podařilo dostat ČT2 a také zpravodajské ČT24.

Kino Barrandov je se seriálem Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III na svých 50 tisících divácích, další díl zhlédlo 49 tisíc. A protože komedie Rivalové přitáhla na Primu Max 66 tisíc diváků, jedničkou mezi filmovými kanály se včera stala Nova Cinema. Nejúspěšnější pořad v TOP 5 za kanál, mysteriózní seriál Mrtvý bod, zde sledovalo 132, resp. 128 tisíc diváků. To také byly jediné dva snímky, které se zde dostávají nad hranici sta tisíc. Vynikající komedii Na Hromnice o den více pak v podvečer sledovalo 67 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ordinace, Ulice, Prásk! Prvních pět míst v žebříčku nejsledovanějších si zabrala Nova

Velice dobře se ve čtvrtek se seriálem Modrá krev vedlo stanici ČT2. Na díl s názvem Czerninové se dívalo 354 tisíc diváků a podíl na obecném publiku dosáhl výborných 10,95 % (minulý díl: 406 tisíc a 12,01 %). Holandskou Cestománii vysílanou od 21:05 zhlédlo 275 tisíc diváků a nad hranici dvou set tisíc se ještě dostal dokument S kuchařem kolem světa. Ten byl věnován Novému Zélandu a mj. také mušlím. „Ochutnat“ je mohlo 254 tisíc diváků. Roste také sledovanost Večerníčku a včera ho na ČT :D vidělo plných 186 tisíc diváků. Největším překvapením je však ČT art, na němž se sledovanost historické minisérie Život Leonarda da Vinci vyšplhala nad 100 tisíc diváků. První díl zhlédlo 121 tisíc a podíl na publiku v 15+ dosáhl na tři procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+