Více

V sobotu nejsledovanější Jak dostat tatínka do polepšovny, ČT Sport díky atletice nad Primou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladších diváků vyhrál o sobotním večeru film Plán útěku na Nově. Sportovní přenosy zvyšovaly sledovanost nejen ČT Sport, ale i ČT 2.

Jednička za celý den nad Novou, ale jen u D15+

Komediální klasika s dětským hercem Tomášem Holým Jak dostat tatínka do polepšovny zvítězila v souboji o nesledovanější sobotní večerní pořad. Film na ČT 1 byl také jediným nezpravodajským pořadem, který v sobotu pokořil hranici milionu diváků. Od osmé večer jej sledovalo v průměru 1,136 milionu dospělých diváků a 28,07 procenta publika. Hlavní kanál Novy se musel ve stejnou dobu u amerického snímku Plán útěku spokojit „jen“ s 882 tisíci dospělými diváky a podílem 22,84 procenta. U mladšího publika od 15 do 54 let ale zvítězila právě Nova, když svým filmem oslovila 31,36 procenta diváků u televizních obrazovek, zatímco komedie na Jedničce jen 26,62 procenta.

PÁTEČNÍ DATA: Slunce, seno, erotika na Nově sebralo část diváků Všechnopárty, rekordní atletika na ČT Sport

stul

ČT 1 večer pomohl i historický film Sissi – mladá císařovna, který si od půl desáté nenechalo ujít 570 tisíc dospělých diváků a 17,99 procenta publika (ale jen 9,61 procenta ve věku 15 až 54 let). Jednička se tak stala v celodenním podílu na dospělém publiku těsným lídrem trhu, když za celou sobotu oslovila v průměru 17,89 procenta publika, zatímco hlavní kanál Novy 17,14 procenta. V hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin byla situace opačná, těsně zvítězila Nova (22,44 procenta) nad ČT 1 (22,07 procenta). U mladých od 15 do 54 let jak za celý den, tak v prime time s převahou zvítězila Nova (v hlavním vysílacím čase dokonce s rozdílem 10 procentních bodů).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+