Více

V rámci týdne si nejlépe vedla ČT. Jako jediná neztrácela

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Skupiny Nova a Barrandov zůstávají na svém. Výrazněji tak v 15+ poklesla pouze FTV Prima, která přišla o 0,25 procenta.

Mezitýdenní vývoj (vs. 14. týden 2016)

Cílová skupina 15+

Největší pokles oproti minulému týdnu zaznamenal kanál ČT 24, který ztratil 0,33 procenta diváků starších patnácti let. Výpadek ale kompenzovala zejména stanice ČT 2, která si polepšila o 0,82 procenta uvedené cílové skupiny, a částečně také ČT Sport, která přidala o 0,32 procenta. Ztrácela i ČT 1, která přišla o 0,21 procenta obecné divácké skupiny, a také Prima Cool, i když ta ztrácela méně – o 0,22 procenta. Naopak posílila Prima love, a to o 0,41 procenta všeobecné věkové skupiny.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Meziročně televizní skupiny stoupají, klesá pouze Nova

Mezi televizními skupinami si nejlépe vedla Česká televize, která jako jediná neztrácela, vykázala nárůst o 0,44 procenta a celkem oslovila 29,34 procenta diváků starších patnácti let. Nova je prakticky nastejno a podíl klesl o pouhých 0,07 procenta na celkových 29,62 procenta. Nejinak je na tom skupina Barrandov, která rovněž zaznamenala symbolický pokles o 0,06 a sledovalo ji 6,96 procenta. Nejvíce tak poklesl podíl FTV Prima, která přišla o 0,25 procenta a celkem zaujala 23,05 procenta uvedené divácké skupiny.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+