Více

Názory k článku
V Polsku začne celoplošně vysílat obdoba křesťanské TV Noe a tamní „Déčko“

spyko aura:72
spyko Login: spyko
6. 7. 2013 17:06 Nový

Re: V Polsku začne celoplošně vysílat obdoba křesťanské TV Noe a tamní „Déčko“

celé vlákno

Vyhodit tvp polonia/vysílání do zahraničí přes sat/ a místa je dost,trwam-no s noe,nebo lux asi budou mít jen společné přídavné jméno křesťanský,jinak je to velmi kontraverzní kanál pro hodně poláků,ale budiž-těším se na ten střet,servítky si tam zrovna neberou !

Karlos 68 aura:10
Karlos68 Login: Karlos68
6. 7. 2013 18:47 Nový

Re: V Polsku začne celoplošně vysílat obdoba křesťanské TV Noe a tamní „Déčko“

celé vlákno

Už ted v muxu 3 ( 25 Mbit/s ) ( Mux 1,2 - 20 Mbit/s - 8 SD x 2,5 Mbit/s) mají dost místa pro

TVP 1 HD
TVP 2 HD
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Rozrywka
TVP Polonia
TVP Info

( HD 2 x 6 Mbit/s , SD 5 x 2,5 Mbit/s )

Jenda Nový aura:22
Jenda.Nový Login: Jenda.Novy
6. 7. 2013 20:12 Nový

Tw trwam

celé vlákno

Polskou Tv Trwam lze už asi rok naladit na Astra 19,2 11186/22000/V/FTA

Josef Pavera aura:89
7. 7. 2013 9:06 Nový

Re: Tw trwam

celé vlákno

To jsme tady již několikráte probírali.TV Trwam ve své souřasné podobě je velmi agresivní nátlaková stanice,nepři­pouštějící jiný než jediný katolický názor a to ještě v bigotní podobě.Stanici bylo již nutno několikráte umravnit a dostala i výtky z Vatikánu.Možná,že projde rebrandingem,ale o tom pochybuji.A o vzdělávací a naučné podmínce licence také.Tato tv se vůbec nemůže chválit přívlastkem křesťanská jako Tv Noe.Tv Noe je vysoce liberální tv,založená na křesťanských (byť katolických) zásadách ,ale v tom nejlepším smyslu.TV Noe je něco jako pohlazení na duši,jestli to někomu něco říká.takovou Tv by měli mít v Polsku.Vždyť je třeba všeobecně známo,že celkem nefunguje spolupráce mezi TV Noe a Tv Lux ato jsou obě taky křes´tanské. Tkdže s tou obdobou je to velmi ,velmi vzdálené-jen ten náboženský základ. Vždyť kdo ji nechce tak si ji vymaže z nabídky a to i v Polsku! Nemyslete si i tady má mnoho a mnoho odpůrců. Krajowa rada.....,už asi chtěla mít klid a ne pořád a pořád řešit TV Trwam! Zajímavější situace nastane u TVP,ale to se ještě uvídí co z toho vyplyne,jestli i ten již několikráte zmińovaný mux 5 nebo mux 6- jinak zbytek svých programů opravdu nikde nenacpou TVP ABC,TVP3-regiony,TVP dokumenty, ato nemluvím už o žádené TVP seriale,TVP sport..

Karlos 68 aura:10
Karlos68 Login: Karlos68
7. 7. 2013 10:50 Nový

Re: Tw trwam

celé vlákno

TVP ABC bude v Muxu 1,TVP seriale,TVP sport v DVB-T nebude ,od PAY TV a kabelovek dostávají velké peníze,TVP3-regiony,TVP dokumenty tam je situace jiná pokud by i tyto SD chtěli dát do muxu 3 tak bude konec HD a bude 9-10 SD programu v Muxu 3.

Mux 5 / 6 v čem? DVB-T/DVB-T2?Neproběhla tu informace že test DVB-T2 ve

http://satkurier.pl/news/87490/koniec-testow-dvb-t2-w-warszawie.html

W związku z wyczerpaniem obecnego planu testów oraz niewielkim zainteresowaniem producentów i importerów sprzętu, eksperymentalna emisja DVB-T2 zostanie zawieszona.

Takže vše směřuje ,že Mux 5 bude v mpeg4/SD:

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+