Více

V pátek se dařilo ČT 1, večer oslovila téměř třicet procent obecné cílové skupiny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – České televizi fungují Četnické humoresky, Všechnopárty i 13. komnata. Komerční televize drží nad vodou stálice v podobě Ulice a Prostřeno!

Kromě zpravodajských relací a pořadů uvedených v perexu se sedmým nejsledovanějším pořadem pátečního dne stal přímý přenos štafety žen z biatlonového mistrovství světa v Norsku. Ten si odpoledne na ČT Sport pustilo 748 tisíc diváků a sledovanostní podíl mezi diváky ve věku od 15 do 54 let dosahoval takřka srovnatelné úrovně jako hlavní zpravodajská relace na TV Nova – ta vykázala podíl 40,03 procenta, biatlon oslovil 39,64 procenta uvedené věkové skupiny v tu dobu sledující televizi.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ohnivý kuře i Výměna manželek atakují milion, jedničkou stále Ulice

MIF17

Z veřejnoprávních kanálů dosáhla nadprůměrných výsledků ČT Art, která v rámci cyklu Zlatá šedesátá uvedla po portrétu věnovaném režiséru Jiřímu Menzelovi jeho starosvětskou komedii Rozmarné léto podle románu Vladislava Vančury. Tu si pozdě večer nenechalo ujít 3,33 procenta diváků mladších 54 let, kteří v tu dobu seděli před televizními obrazovkami.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+