Více

V neděli startuje Mňam TV, pozemní televize o vaření. Kde ji naladíte a co nabídne?

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Kromě obligátních pořadů o vaření nová televize slibuje i talk show, reality show a spoustu vlastních tváří. Kdo je objeví na její obrazovce a jaký podíl bude mít vlastní tvorba?

Majitel z Londýna, přes „dceru“ na Slovensku

O půl roku později, než původně předpokládal, zato s poměrně solidním pokrytím všech krajských měst, Prahy a řady regionů odstartuje tuto neděli první volně šířený terestrický televizní kanál o vaření v češtině nazvaný Mňam TV. Naladit ho budou moci všichni diváci, kteří jsou v dosahu pozemní Regionální sítě 8 Českých Radiokomunikací, tedy především ti, kteří už pozemní cestou přijímají programy Sport 5, Slovak Sport 2, TV Noe a Óčko Expres. Multiplex by měl pokrývat signálem až 54 procent obyvatel České republiky (viz galerie s mapami pokrytí), přičemž v řadě míst, kde vysílá, zatím diváci tuto síť nenaladili, nebo pro to nenacházeli důvod, protože jim žádný z dosud nabízených programů nevyhovoval. Mňam TV bude asi nejšířeji zaměřenou televizí v Regionální síti 8.

Za projektem kulinářské televize stojí společnost CE Media ovládaná britským investorem Nordic Media Entertainment (prostřednictvím slovenské firmy Nordic Media se sídlem ve středoslovenském Brezně), distribuci a propagaci programu zajišťuje společnost Axocom, která ve spolupráci s agenturou Atmedia také prodává reklamní prostor na Mňam TV a zajišťuje další obchodní záležitosti. „Mediální zastoupení je již domluvené se společností Atmedia, která má dlouholeté zkušenosti s úspěšným mediálním zastoupením  tematických stanic, potažmo celoplošných,“ potvrdila serveru DigiZone.cz ředitelka společnosti Axocom Erika Luzsicza. Pro Atmedii je Mňam TV určitou náhradou za hudební kanály Óčka, které od tohoto mediazastupitelství odešly na sklonku loňského roku.

Na koho cílí Mňam TV a jaký chce podíl na trhu?

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+