Více

V celodenním podílu na sledovanosti se ČT sport blížila k osmi procentům

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mezi trojici nejsledovanějších pořadů se na druhém místě vklínila i pohádka Jiřího Stracha o kominickém učni Šťastný smolař.

Černým koněm včerejšího dne se opět stala ČT sport s přímými přenosy z biatlonového Světového poháru v Novém Městě na Moravě, jejichž odpolední část se přehoupla přes jeden milion diváků a skončila na slušném čtvrtém místě. Klasickým vítězem nedělního večera se ale staly Televizní noviny na Nově, které včera oslovily 1,541 milionu diváků starších patnácti let.

SOBOTNÍ DATA: ČT sport překvapila. Má tři pořady v TOP 10 a jeden nad milionem

Na druhé místo se propracovala zmíněná pohádka Šťastný smolař, kterou do prime time nasadila ČT1. Sledovalo ji celkem 1,225 milionu diváků starších patnácti let, z toho 645 tisíc bylo mladších 54 let. Třetí místo patřilo Sportovním novinám na Nově, které zaujaly 1,124 milionu diváků. Na čtvrtém místě pak skončil zmiňovaný přenos z Nového Města na Moravě, jehož následující část pak sledovalo 807 tisíc diváků a patřilo jí tak osmé místo.

Páté byly včera Události na ČT1, které k obrazovkám připoutaly 932 tisíc diváků starších patnácti let. Na šesté příčce se umístily Branky, body, vteřiny s 837 tisíci diváky. O patnáct tisíc diváků méně si zvolilo na prime time černobílou pohádku Pyšná princezna na Primě, z toho více než polovina diváků spadala do věkové skupiny od 15 do 54 let. Zprávy FTV Prima si pak pustilo 784 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Polda se skokově posunul. Stal se jedničkou večera

Americký akční film Labyrint: Útěk sledovalo v prime time na Primě Cool hezkých 222 tisíc diváků. Na X-Men: Budoucí minulost se Primě Max dívalo 133 tisíc diváků. Komiksovou adaptaci nasadila do hlavního vysílacího času i Nova Cinema, na Catwoman se včera koukalo 171 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly Naše zprávy, které včera zaujaly 390 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+