Více

V Berlíně vrcholí přípravy na padesátý ročník veletrhu IFA

V hlavním městě Německa vrcholí posledním dnem přípravy na zahájení jubilejního padesátého ročníku mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky IFA 2010. Jde o největší akci svého druhu v Evropě. Dnes je naplánováno několik tiskových konferencí známých značek. Ty zahájí akce společnosti Samsung od jedenácti hodin dopoledne.

DigiZone.cz by se měl dále zúčastnit například tiskových konferencí výrobců elektroniky Sharp nebo LG Electronics. Některé akce se bohužel kryjí, a proto se jich není možné z pochopitelných důvodů účastnit. Předpokládáme ale, že například tisková konference věnovaná domácím spotřebičům, by pravděpodobně naše čtenáře nezajímala. Dnešní den zakončí recepce nazvaná Showstoppers@IFA.

Na poslední chvíli probíhá také výstavba stánků, mezi kterými byly například německá satelitní platforma Sky (dříve Premiere), veřejnoprávní kanál ZDF_Neo nebo někteří výrobci elektroniky. Některé stánky jsou ale ještě téměř prázdné. Pravidlo, že vše se dělá na poslední chvíli, tedy neplatí pouze pro nás. Svůj stánek zde má také komerční kanál N24, který přenáší z veletrhu živé vstupy ze studia umístěného přímo na veletrhu.

Takhle pro vás budeme monitorovat dění na veletrhu IFA v Berlíně. (Foto: Čestmír Polák)

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 2. 9. 2010 20:48

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+