Více

Úvodní zápas „lvíčat“ na Euru 21 vidělo čtvrt milionu diváků, Výměnu manželek 1,3 milionu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Souboj dvou charitativních projektů na Primě a ČT 1 dopadl ve prospěch Galakoncertu Kapky naděje na Primě.

ČT Sport večer nad Novou Cinema a ČT 2

Čtvrt milionu diváků přilákal úvodní zápas české fotbalové reprezentace do 21 let na Mistrovství Evropy, které se odehrává v České republice. Utkání z pražského Edenu vidělo od 17:45 na ČT Sport v průměru 254 tisíc dospělých diváků, což představovalo 10,25 procenta publika (10,32 procenta ve věku 15 až 54 let). Zvýšený zájem evidoval sportovní kanál České televize také o následný zápas Německa se Srbskem, který si od půl deváté večer nenechalo ujít 123 tisíc dospělých diváků a 3,83 procenta publika (3,79 procenta ve věku 15 až 54 let). V hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin tak ČT Sport oslovila v průměru 5,31 procenta dospělého publika a stala se čtvrtou nejsledovanější televizí v zemi, když porazila Novu Cinemu nebo ČT 2.

ÚTERNÍ DATA: Prima Cool poráží Novu Cinemu v „její“ cílovce 15-54, jasným vítězem úterý Ordinace

CIF17

Velmi pěknými čísly se s diváky rozloučila premiérová řada reality show Výměna manželek. Závěrečný díl byl opět nejsledovanějším nezpravodajským pořadem středečního večera, který si od 20:20 na hlavním kanálu Novy nenechalo ujít 1,276 milionu dospělých diváků, což představovalo 36 procent publika (45 procent ve věku 15 až 54 let). Zajímavý byl souboj dvou charitativních projektů na Primě a ČT 1. Proti formátu Kousek nebe na Jedničce postavila Prima přenos z Galakoncertu Kapky naděje a vyhrála na plné čáře. Dokonce dosáhla lepšího výsledku, než když ve stejném programovém okně vysílala seriály: koncert vidělo od čtvrt na devět 440 tisíc dospělých diváků a 13 procent publika (devět procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+