Více

Utkání Německo–Francie jedničkou večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT Sport si s fotbalovým Eurem 2016 sáhla na vrchol. ČT 1 pak v žebříčku zaujala druhou i třetí pozici.

TOP 10 za všechny pořady včera patřil z poloviny zpravodajství a z poloviny nezpravodajským pořadům. Zde vládla Česká televize a jedničku, fotbalové utkání Německo–Francie na ČT Sport, zhlédlo 792 tisíc diváků při solidním podílu na publiku 26,34 % ve skupině 15+. Dvojkou byla Sanitka s 610 tisíci a její podíl u mladšího publika 15–54 lehce překročil 20 %. Trojkou je pořad Byl jednou jeden dům, který už ale sledovalo méně než pět set tisíc diváků. Do TOP 10 se pak dostaly už jen dva díly Comebacku taktéž pod 500 tisíci diváky, avšak u mladšího publika s podílem lehce nad 23 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Žebříčku TOP 10 vládne zpravodajství

V hlavním vysílacím čase (prime time) se trochu nečekanou jedničkou v celkové sledovanosti stal ve skupině 15+ kanál ČT Sport s podílem 17,70 %, druhá Nova skončila se 17,39 % těsně za ním. V 15–54 si pak obě stanice pozice vyměňují. Solidní podíl 15,53 % v 15+ a prime time ještě vykázala ČT 1. Prima vždy skončila jako čtvrtá a nad 10 % se dostala jen u obecné cílové skupiny 15+.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+