Více

Úterý ve znamení televize Nova a zpravodajství

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku TOP 10 jsou pouze dva nezpravodajské pořady a také pět pořadů TV Nova.

Absolutní jedničkou TOP 10 pořadů za všechny kanály jsou opět Televizní noviny, které sledovalo 1,52 mil. diváků. Jedničkou mezi nezpravodajskými pořady je Ordinace v růžové zahradě 2, která se taktéž dostala přes milion a vidělo ji 1,311 mil. Nad zmiňovanou hranici se dostal i druhý pořad v TOP 10, podvečerní Ulice. Zhlédlo ho 1,102 mil. při podílu na publiku 38,57 %. Zbytek jsou pořady zpravodajské, resp. jeden publicistický (Víkend, 758 tisíc).

PONDĚLÍ DATA: Ohnivý kuře oslabuje, Rapl a Ulice na svém

Celková sledovanost vyzněla jasně ve prospěch televize Nova, která se v hlavním vysílacím čase (prime time) dostává přes 30 procent, přes den pak nad hranici 25 %. Druhá Prima končí v prime time na 11,81 % těsně před ČT 1 s 11,14 %. Přes den si stanice pořadí vyměňují a ČT 1 je na 11,47 % a Prima na 11,03 %. Stanice TV Barrandov přes den vykázala 5,59 % a za pozornost stojí i podíl na celkové sledovanosti kanálu ČT Sport, který v prime time díky fotbalu vykázal 5,4 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+