Více

Úterý stále vládne Ordinace. A spolu s TN opět vytahuje Novu na třetinu publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ordinace v růžové zahradě II je dlouhodobě nejsledovanější český seriál. Potvrdila to i včera, kdy ji vidělo 1,461 mil. diváků.

Na prvním místě v absolutním pořadí jsou pak Televizní noviny, které sledovalo 1,632 mil. při podílu na publiku 42,77 %, který u mladší divácké skupiny 15–54 ještě o procento povyrostl. Na druhém místě je podvečerní Ulice a jejích 1,277 mil., přičemž podíl v 15–54 vystoupal na 38,51 %. Publicistický Víkend je s 674 tisíci diváky třetí a posledními nezpravodajskými pořady, které se dostávají do TOP 10 za všechny kanály, jsou dva díly Dobrodružství kriminalistiky. Ty včera vidělo 580 tisíc, resp. 617 tisíc diváků. Opakování seriálu V. I. P. vraždy se do TOP 10 se 490 tisíci nedostalo. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 čtyři a Prima jeden.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint II odstartoval nad milionem, ale pod Ulicí

V celkové sledovanosti je jednoznačným vítězem v hlavním vysílacím čase, prime time, televize Nova. Její průměrný podíl je 33,55 % a největší konkurenční stanice nejsou ani na polovině. ČT1 vykazuje 14,86 % a Prima 12,02 %. V mladší divácké skupině je rozdíl ještě vyšší. Jediná další stanice, která se v prime time v úterý dostala nad čtyři procenta, je plnoformátová TV Barrandov s podílem 5,52 %. Ta přes den opět vykázala lepší výsledek a její podíl činí 6,86 %. V tomto čase se dařilo Nově Cinema, která končí těsně pod čtyřmi procenty. Nad tuto hranici se však dostávají i kanály sdružené pod Atmedia (4,37 %). Hlavní Nova je na 26,56 %, ČT1 na 13,08 % a Prima má 12,13 %.

Filmové kanály jsou na tom v průměru hůře než obvykle. Na Kině Barrandov seriál Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI končí na maximálních 32 tisících divácích, a to je jedničkou v TOP 5. Na Primě Max se sice Robin Hood dostává nad 100 tisíc diváků, ale druhý v pořadí, thriller Jen Bůh odpouští, už vidělo 45 tisíc. Stanice Nova Cinema je na tom jen o něco lépe – sci-fi Mise na Mars zhlédlo 141 tisíc diváků, druhý pořad v TOP 5, opakování Captain America: Návrat prvního Avengera, už 73 tisíc. Na pátém místě v TOP 5 pak končí česká klasika Tchán s 58 tisíci.

MINULÝ TÝDEN: Nova prakticky na třetinovém podílu, jedničkou tradičně Ordinace

Lépe než filmovým kanálům se opět dařilo ČT2 a ČT sport. Tato stanice má nad sto tisíci hned dvě utkání a kombinace hokej, fotbal opět zafungovala. Zápas Leicester City – Sevilla FC vidělo 149 tisíc diváků, Mountfield HK – HC Verva Litvínov 113 tisíc. Výborně se dařilo i ČT2, kde jedničku v TOP 5, dokument Velká vlastenecká válka II., zhlédlo 206 tisíc diváků a opakování Modré krve 106 tisíc. Nad hranici se dostal i Druhý život Jitky K. a Zvířata v životě člověka. V čele žebříčku na TV Barrandov je pak obvyklá Soudkyně Barbara s 274 tisíci a podílem na publiku 11,63 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+