Více

Úterý patří pořadům televize Nova, páté Ohnivé kuře poráží sedmé Panoptikum města pražského

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova skončila včerejší den s více než čtvrtinovým podílem u obou cílových skupin.

Hranici jednoho milionu diváků včera překročily hned tři pořady z produkce televize Nova, klasickým vítězem se staly Televizní noviny, které vykázaly 1,352 milionu diváků starších patnácti let. Druhá Ordinace v růžové zahradě včera zaujala 1,198 milionu diváků a posledním, kde překonal milionovou hranici, byly včera Sportovní noviny s 1,085 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Není opakování jako opakování. Policie Modrava v čele, Labyrint mimo žebříček nejsledovanějších

O zmíněnou metu jednoho milionu diváků se včera lehce otřela i Ulice, která včerejší podvečer zakončila s 983 tisíci diváky. Konkurenční Prima nasadila do prime time seriál Ohnivý kuře, který se ale musel spokojit s odstupem téměř čtvrt milionu diváků a včera ho tak vidělo 747 tisíc diváků. Publicistický magazín Víkend si pozdě večer na Nově vychutnalo 582 tisíc diváků.

Nejlépe umístěným pořadem veřejnoprávní televize se stalo Panoptikum města pražského, které si nenechalo ujít 507 tisíc diváků. Poslední tři místa tvoří zpravodajské pořady ČT1 a FTV Prima, které všechny skončily těsně pod hranicí půl milionu diváků. Zprávy FTV Prima včera sledovalo 490 tisíc diváků, Události za okamžik a počasí si pustilo 475 tisíc diváků a o třináct tisíc diváků méně naladilo Krimi zprávy na Primě.

MINULÝ TÝDEN: Nova opět v čele celkové sledovanosti i TOP 10

stul

ČT2 se včera v hlavním vysílacím čase věnovala Velké vlastenecké válce sovětské armády s nacistickým Německem, což ocenilo 253 tisíc diváků. Díky tenisu se dařilo i ČT sport, nejsledovanější zápas Markéty Vondroušové sledovalo 150 tisíc diváků. Prima Max uvedla druhou Laru Croft, jejíž dobrodružství zaujalo 137 tisíc diváků. Katastrofu letu č. 19 si na Nově Cinema vychutnalo 174 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem televize Barrandov se včera stala Soudkyně Barbara s 222 tisíci diváky.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+