Více

Úterý má zabookované Nova. Televize Nova

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podíl TV Nova přes den i v prime time byl v obou cílových skupinách vyšší než součet podílů ČT 1 a TV Prima.

Prvních pět příček v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadily pořady televize Nova, navíc všech pět přesáhlo milion diváků starších patnácti let. Klasickou jedničkou se staly Televizní noviny, na druhém místě skončila Ordinace v růžové zahradě, které se povedlo oproti minulému týdnu posílit o 35 tisíc diváků. Třetí příčku obsadily Sportovní noviny, čtvrtý skončil nekonečný seriál Ulice, které ve srovnání s minulým úterým přibylo dokonce 48 tisíc diváků. O téměř dvě stě tisíc diváků si pak polepšil magazín Víkend, který se o patnáct tisíc diváků přehoupl přes miliónovou hranici.

PONDĚLNÍ DATA: Nad milionem „Případy“, Ulice a vrátilo se i „Kuře“

Druhou pětku si rozdělila Prima a ČT 1, v poměru tři ku dvěma pro Primu. Ta bodovala na šestém a sedmém místě svými klasickými šlágry, Zprávami a Krimi zprávami. Na desáté příčce se pak umístila soutěžní reality show amatérských kuchařů Prostřeno, kterou sledovalo 626 tisíc diváků, což ale znamenalo úbytek devatenácti tisíc diváků ve srovnání s minulým úterým. Za ČT 1 pak na osmém místě skončily Události a na devátém 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, který si oproti minulému týdnu polepšil o třináct tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+