Více

Úterní TOP 10 patří zpravodajství, Televizní noviny včera vidělo 1,6 milionu lidí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě zpravodajských pořadů v TOP 10 figuruje už jen Ulice, Ordinace a publicistický Víkend.

Suverénně první Televizní noviny včera na Nově sledovalo 1,616 milionu diváků starších patnácti let. O dvě stě tisíc diváků méně pak zůstalo i na Sportovní noviny, které včera oslovily 1,423 milionu zástupců obecné divácké skupiny. O pouhých devět tisíc diváků méně si pak v prime time vybralo na Nově druhou řadu Ordinace v růžové zahradě, která tak včera vykázala pěkných 1,414 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Deštivé počasí svědčí sledovanosti, polepšil si Rapl i Ohnivý kuře

Na čtvrtém místě skončil nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice, která se o jeden tisíc diváků dokázala přehoupnout přes hranici jednoho milionu. Následující Události na ČT 1 už od milionu dělí téměř tři sta tisíc diváků, včera na ně koukalo 719 tisíc diváků starších patnácti let. Posledním nezpravodajským pořadem ve včerejším TOP 10 byl na šestém místě publicistický magazín Víkend, který si na Nově vychutnalo 691 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+