Více

Unikátní projekt Home jde dnes na DVD, do kin i televizí Filmbox

Programy společnosti SPI International Filmbox, Filmbox Extra a Filmbox HD dnes odvysílají v premiéře dokument, který bude ve stejnou dobu uveden také na DVD nosiče a do filmových sálů. Upozornil na to server satCentrum. Zatímco na Filmboxu Extra a Filmboxu HD se objeví tento pořad již ve 21 hodin, Filmbox ho odvysílá až ve 22:50.

A o čem vlastně tento dokument bude? To prozradila serveru DigiZone.cz Martina Vazačová ze SPI International, který je jeho distributorem. Home je unikátním světovým projektem, který bojuje za zachování krás a bohatství naší země. Uveden bude ve Světový den životního prostředí ve všech zemích světa zároveň v kinech, TV, na DVD a veřejných projekcích. Veškeré výtěžky z filmu budou věnovány nadaci GoodPlanet, která se věnuje boji za životní prostředí, uvedla Vazačová.

Home je produktem spolupráce producenta Luca Bessona a mezinárodně uznávaného fotografa Yanna Arthuse – Bertranda, autora knihy Země krásná neznámá a navazuje na výstavu pod širým nebem, která se konala v 55 zemích, mimo jiné i v České republice na Kampě, kde ji shlédlo více než 1.300 tisíc lidí. Pokud jste z Prahy a chtěli byste vidět dokument naživo, vydejte se dnes právě do parku v Kampě, kde se uskuteční jeho veřejná projekce za účasti Martina Bursíka ze Strany zelených nebo herce Ondřeje Vetchého.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 5. 6. 2009 12:41

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+