Více

Ulice porazila Všechnopárty, Já, Mattoni zvítězilo nad druhým Kameňákem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů včerejšího dne si rozdělila Česká televize a Nova, Prima nezabodovala ani jedním pořadem.

Svoje takřka tradiční první místo včera obhájily Televizní noviny na Nově, které vidělo 1,468 milionu diváků starších patnácti let. Z následujících dvou příček ale zpravodajství odsunul nejprve nekonečný podvečerní seriál Ulice, který včera zaujal 1,161 milionu diváků, a na třetím místě skončila diskusní show Všechnopárty Karla Šípa, kterou sledovalo 1,058 milionu zástupců obecné cílové skupiny, což je o téměř devadesát tisíc diváků více než minulý týden.

ČTVRTEČNÍ DATA: Hvězdná párty se propadla. Sledovalo ji pouze 491 tisíc diváků

Přes milion diváků se včera přehouply ještě Sportovní noviny, které na Nově vidělo 1,044 milionu diváků ve věku nad patnáct let. Pátá příčka patřila historické fresce Já, Mattoni, ke které včera usedlo 932 tisíc párů očí, tedy o patnáct tisíc diváků více než minulý týden. V přímém souboji tak premiérový seriál porazil po několikáté reprízovaný druhý díl komedie Kameňák, u kterého se včera v prime time na Nově bavilo 822 tisíc diváků – minulý týden zasedlo k prvnímu dílu o 45 tisíc diváků méně.

Zbytek žebříčku obsadila ČT 1, kromě Branek, bodů, vteřin a Událostí, které skončily na osmém, respektive desátém místě s 648 a 565 tisíci diváky ve věku nad patnáct let, si nejlépe vedla 13. komnata, která s 648 tisíci diváky skončila na sedmém místě. Zabodovala i repríza soutěže Kolo plné hvězd, jehož moderátor Aleš Cibulka hostil režiséra Zdeňka Trošku a sekundovalo jim 599 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Já, Mattoni si polepšilo o osmdesát tisíc diváků, na Všechnopárty to ale opět nestačilo

Nejsledovanějším pořadem z portfolia TV Prima byla soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, kterou včera vidělo 564 tisíc diváků a na umístění v TOP 10 mu tak chybělo jen tisíc diváků. Seriálu Přístav, který se minulý týden do TOP 10 probojoval, přišel o necelých sedmdesát tisíc diváků a sledovalo ho 521 tisíc diváků starších patnácti let. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se včera stala Soudkyně Barbara, jejíž rozhodování doprovázelo 288 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+