Více

Ulice opět nad milionem, Modrý kód šel nad 800 tisíc a poskočila i Výměna manželek

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Dařilo se ale i dalším pořadům z žebříčku nejsledovanějších.

Ulice oproti minulé středě nabrala 143 tisíc diváků a včera ji sledovalo 1,078 mil. Modrý kód se ze 759 tisíc dostal na 841 tisíc při podílu 21,62 %. Dařilo se i reality Výměna manželek, která minulou středu vykázala 617 tisíc, nyní plných 772 tisíc. Lépe jsou ale na tom i další nezpravodajské pořady v TOP 10 za všechny kanály. Holky pod zámkem 2 zhlédlo 685 tisíc a podíl se u mladšího publika, 15–54, přiblížil 30 %. A po hodně dlouhé době se dařilo i Show Jana Krause. Tu minulý týden vidělo 483 tisíc diváků, včera už 607 tisíc. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

ÚTERNÍ DATA: Nova opět v čele celkové sledovanosti i TOP 10

Nejvyšší průměrný podíl měla ve středu televize Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, vykázala 25,8 %. Prima šla až ke dvaceti (18,79 %), zatímco ČT1 se dostala na 11,76 % a u mladšího publika byla, stejně jako minulý týden, mnohem níže. Nad hranici čtyř procent se ještě dostávají ČT2 a ČT sport a rovněž plnoformátová TV Barrandov se svými 5,27 %. Přes den je to pak ČT2, ČT24, Nova Cinema a TV Barrandov, která má průměrný podíl 5,88 %. Nejsledovanější kanály pak zachovávají pořadí z prime time, takže Nova je první s 23,76 %, Prima druhá s 15,58 % a třetí ČT1 je na 11,8 %.

Filmové kanály jsou lehce nad průměrem a nad sto tisíc diváků jsou dva pořady: na Nově Cinema jde o komedii Z lásky nebo pro peníze a mazaný Doug přitáhl 172 tisíc diváků, přičemž podíl v kategorii 15–54 dosáhl 6,59 %. Další repríza snímku Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna zaznamenala 88 tisíc diváků a podíl u těch mladších vyskočil na 12 procent. Prima Max se uplatnila pouze s historickým filmem Vévodkyně, který sledovalo 113 tisíc diváků. Na stanici Kino Barrandov nalákal Terence Hill ve westernové komedii Chytrák a dva společníci 63 tisíc fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Modrý kód jedničkou večera, Výměna manželek pozadu o více než sto tisíc diváků

Na TV Barrandov jsou jedničkou v TOP 5 za kanál Nebezpečné vztahy 202 tisíc, na druhém místě jsou taktéž Nebezpečné vztahy: Jak to dopadlo!?, které sledovalo 191 tisíc diváků. Až třetí je Soudkyně Barbara, kterou tentokrát zhlédlo 189 tisíc a podíl na publiku klesl pod deset procent. Na Primě Cool po delší době vyskakují Simpsonovi nad sto tisíc, ČT sport je na 203 tisících s utkáním Ajax Amsterdam – Manchester United. Na ČT24 jsou všechny pořady nad sto tisíci a uvedení ministra Pilného do úřadu na pátém místě TOP 5 sledovalo 111 tisíc diváků. V čele TOP 5 na ČT2 je dokument Země a města světa II., který ve středu zhlédlo 312 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+