Více

Ulice nad milionem, Výměna manželek lehce pod ním

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší žebříček nejúspěšnějších pořadů je půl na půl rozdělen mezi zpravodajství a zábavu.

Ohnivý kuře se sice oproti minulému týdnu dostalo lehce nad 900 tisíc, před něj se ale v obecné divácké skupině 15+ dostává jak Ulice, kterou zhlédlo 1,049 mil., tak Výměna manželek. Tu sledovalo 917 tisíc diváků. Posledními dvěma pořady, které se dostávají do TOP 10 za všechny kanály, jsou Vraždy v kruhu (836 tisíc) a Show Jana Krause, kterou vidělo 632 tisíc diváků. Absolutně nejvyšší sledovanost mají ve středu opět Televizní noviny s 1,496 mil. diváků. K jejich podílu na publiku 42,1 % se žádný další pořad v TOP 10 nedokázal ani přiblížit.

ÚTERNÍ DATA: Úterní TOP 10 patří zpravodajství, Televizní noviny včera vidělo 1,6 milionu lidí

Vítězem celkové sledovanosti je ve středu jasně televize Nova s podílem v hlavním vysílacím čase (prime time) 27,8 %, který ovšem u mladšího publika 15–54 převýšil třicet procent (30,94 %). Dvojkou byla televize Prima a například v 15+ a v prime time získala 19,26 %. Třetí ČT 1 se v 15+ dostala na 14,92 % a Primu neporazila ani přes den. Slavit může TV Barrandov, jejíž podíl na celkové denní sledovanosti dosáhl 6,06 %, i když v prime time tak úspěšná nebyla (3,6 %).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+