Více

Ulice na milion nedosáhla, pokles ale zasáhl všechny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mírný pokles sledovanosti tak postihl Modrý kód, Výměnu manželek i Holky pod zámkem.

Sledovanost šla dolů napříč kanály i druhy pořadů. Nad milionem se tak drží jen Televizní noviny a Sportovní noviny. Z nezpravodajských pořadů je v čele TOP 10 za všechny kanály podvečerní Ulice s 922 tisíci diváky (minulý týden 1,078 mil.) a podílem na mladším publiku, 15–54, 43,71 %. S odstupem následuje Modrý kód s 803 tisíci (841 tisíc) a Výměna manželek, kterou včera sledovalo 707 tisíc fanoušků. Holky pod zámkem 2 nalákaly 641 tisíc (685 tisíc) a do žebříčku nejsledovanějších se dostává i Show Jana Krause s 557 tisíci diváky. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

ÚTERNÍ DATA: Úterý patří pořadům televize Nova, páté Ohnivé kuře poráží sedmé Panoptikum města pražského

Celková sledovanost jde s průměrným podílem 25,77 % za televizí Nova, druhá je v hlavním vysílacím čase, prime time, Prima s 18,06 % a bronzový stupeň zaujala ČT1 s podílem 11,53 %. Výborně si vedla ČT2, která s podílem 6,02 % přeskočila plnoformátovou TV Barrandov s 5,63 %. Žádný další pořad se už v prime time nad 4 % nedostal. Přes den se to vedle výše zmiňovaných povedlo ještě ČT24 a těsně to uteklo Nově Cinema. TV Barrandov ve středu vykazuje 6,59 %, ČT1 podíl 11,28 % a Prima 15,25 %. V čele je opět hlavní Nova s průměrným podílem 22,79 %.

Filmovým kanálům se včera dařilo nad míru obvyklou. Každá ze stanic má totiž jeden pořad nad hranicí sta tisíce diváků. Na Kině Barrandov se to povedlo westernové komedii Malý unavený Joe, kterou vidělo rovných sto tisíc diváků. Prima Max nejvíce zaujala dramatem Policajtka, který je v čele TOP 5 za kanál a vidělo ho 139 tisíc lidí. Dařilo se i Kódu smrti, který si nenechalo ujít 87 tisíc. Na Nově Cinema je v čele místního žebříčku romantická komedie Něco nového a zhlédlo ji 133 tisíc diváků. Odpolední opakování snímku Čarodějův učeň si pak nenechalo ujít 60 tisíc příznivců žánru fantasy.

MINULÝ TÝDEN: Ulice opět nad milionem, Modrý kód šel nad 800 tisíc a poskočila i Výměna manželek

stul

Na Nově Action se dobře vede seriálu Kriminálka Las Vegas a oba vysílané díly se dostávají nad sto tisíc. Na Primě Cool za obvyklou dvojicí dílů Teorie velkého třesku, které jsou v čele TOP 5, následuje Partička se 108 tisíci diváky. Na ČT sport jsou nad 100 tisíci hned tři tenisová utkání a zápas Bethanie Matteková-Sandsová – Petra Kvitová vidělo až 141 tisíc fanoušků. ČT24 má nad sto tisíci čtyři pořady z TOP 5 za kanál a ještě lépe se dařilo ČT2. Zde dokument Na cestě 2017 zhlédlo 339 tisíc diváků při podílu 9,2 % a i čtvrtý z pořadů v TOP 5, Člověk, to je věda, sledovalo ve středu 181 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+