Více

Ulice i Ordinace nad milionem, Prima se do TOP 10 dostala jen s Ohnivým kuřetem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nově patří v TOP 10 pět míst, ČT1 čtyři a na Primu tak zbylo pouze jedno páté místo.

Tradičním vítězem TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne se staly Televizní noviny na Nově, které včera oslovily 1,459 milionu diváků starších patnácti let, z čehož 567 tisíc bylo zároveň mladších 54 let. Druhé Sportovní noviny si včera pustilo 1,261 milionu diváků a 531 tisíc z nich spadalo do mladší cílové skupiny. Jako třetí se včera umístila Ordinace v růžové zahradě, která zaujala 1,212 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint poráží Policii Modrava, Modrý kód se drží osmi set tisíc diváků

Posledním pořadem, kterému se včera podařilo překonat hranici jednoho milionu diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice, který si včera neodpustilo 1,047 milionu diváků a 408 tisíc z nich pak spadalo do cílové skupiny 15 až 54 let. Páté skončilo Ohnivý kuře na Primě, které dokázalo oslovit 871 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

Zbytek žebříčku patří s jedinou výjimkou pořadům České televize, nejlépe si vedla jako druhá uváděná epizoda seriálu Dobrodružství kriminalistiky – tu vysílanou od 20:52 vidělo 740 tisíc a první, běžící od 20 hodin, si pustilo 562 tisíc diváků. Mezi obě epizody se vklínily Události na ČT1, které sledovalo 562 tisíc diváků. Zmíněnou výjimkou pak byl na devátém místě magazín TV Nova Víkend, který si včera vychutnalo 560 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ordinace i Ulice opět vykazují velmi vysoká čísla

Veřejnoprávní dvojka nasadila v hlavním vysílacím čase dokument Velká vlastenecká válka, kterou s ní vybojovalo 195 tisíc diváků. Fantasy Herkules: Zrození legendy sledovalo na Primě Max 89 tisíc diváků. Akční Frekvenci si na Nově Cinema nenechalo ujít 112 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem na TV Barrandov se staly Nebezpečné vztahy se 243 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+