Více

Ulice, fotbal a „Ohnivák“. Vše nad milionem diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jednoznačnou jedničkou, co do podílu na publiku, je však ČT Sport, resp. utkání Španělsko-Česko.

To ve skupině 15+ oslovilo sice „jen“ 1,063 mil. (Ulice 1,096 mil.), ale podíl dosáhl na 54,2 %, zatímco Ulice skončila na 36,16 %. Fotbalové utkání Španělsko-Česko se navíc jako jediné v TOP 10 pořadů za všechny kanály vyhouplo nad padesátiprocentní podíl na publiku. Z nezpravodajských pořadů se pak v žebříčku uplatnilo už jen Panoptikum města pražského se 711 tisíci diváky a těsně za ním i komedie Rafťáci. Tu vidělo 682 tisíc.

NEDĚLNÍ DATA: Nova má první čtyři místa, ČT bodovala s „velrybí stoličkou“, Prima ostrouhala

ČT Sport poněkud protřepala celkovou sledovanost (14,13 %) a u mladšího publika 15–54 přes den předběhl nejen ČT 1 (7,41 %), ale i Primu (12,69 %). Tu v hlavním vysílacím čase zachránilo jen Ohnivý kuře, díky němuž skončila na 17,27 %, zatímco ČT Sport byla s 10,97 % třetí. Jedničkou byla podle očekávání Nova, která se vždy pohybovala mezi 20 a 30 %, což se žádné jiné stanici nepodařilo.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+