Více

TýTý nejsledovanějším pořadem sobotního večera, na milion diváků ale nedosáhlo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladších diváků od 15 do 54 let zvítězil fantasy film Avengers na Nově, soutěž Máme rádi Česko na Primě byla až třetí.

Mladší diváci dali přednost filmům

Výrazně nižší sledovanosti než loni dosáhlo letošní vyhlašování televizních cen TýTý, které v sobotu večer od 20 hodin vysílala přímým přenosem ČT 1. Zatímco loni si tuto událost nenechalo ujít 1,2 milionu dospělých diváků, letos TýTý přilákalo jen 889 tisíc dospělých. S podílem na publiku 23,88 procenta ale anketa zvítězila mezi všemi televizními pořady nasazenými po osmé hodině večer. U mladších diváků od 15 do 54 let byl lídrem fantasy film Avengers, který od 20:20 vysílal hlavní kanál Novy. V podílu na publiku u této kategorie dosáhl hodnoty 22,83 procenta, zatímco TýTý jen 13,34 procenta.

PÁTEČNÍ DATA: Doktor od jezera hrochů narušil sledovanost Všechnopárty, klesla pod milion

V širší kategorii všech dospělých nad 15 let Avengers zaujal 508 tisíc diváků a 15,03 procenta, takže zůstal až za TýTý. Třetí pozici v obou základních diváckých kategoriích obsadila „velká“ Prima se zábavnou soutěží Máme rádi Česko, již si od čtvrt na devět nenechalo ujít 409 tisíc dospělých diváků a 11,46 procenta publika (11,42 procenta ve věku 15 až 54 let). Na Primu se dotahovala Nova Cinema, která ve stejnou dobu vysílala český film Ženy v pokušení. Od osmé večer jej sledovalo v průměru 379 tisíc dospělých diváků a 10,26 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let dokonce porazil jak primáckou soutěž Máme rádi Česko, tak TýTý a dosáhl podílu 15,13 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+