Více

Názory k článku
Týden s prezidentem: kampaň budiž zahájena

Petr Pavel aura:71
19. 3. 2017 8:26 Nový

K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

...protože od novinářů neočekávám korektnost vůči někomu, kdo většinou z nich pohrdá a vlastně právem. Ale je mi líto, že se Digizone musí snížit ke zvyšování čtenosti zařazováním politických témat.

starbaits aura:10
19. 3. 2017 10:20 Nový

Re: K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

Myslím, že za současného stavu "Digiblesku", už čtenost nezvýší ničím. Nevěřil jsem, že lze tak hluboko klesnout. Bohužel, stalo se. Škoda

Pamětník aura:77
Pamětník Login: pametnik
19. 3. 2017 10:25 Nový

Re: K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

Nevím, zda totální úbytek komentářů pod tématy má na svědomí změna témat z technických na "ostatní", nejčastější zbytečně spolu válčící diskutující dostali ban, nebo i ti to už vzdali?

Milda . aura:39
Milda Login: lhamer
19. 3. 2017 10:35 Nový

Re: K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

Ono to na DZ.cz taky dost ztratilo atraktivitu. Zavedením placené sekce se zabránilo většině čtenářům diskutovat o zajímavých tématech. To co je tu volně přístupné se dá najít i u konkurence. A při vší úctě ke stávající redakci, pánové Potůček a Polák za ty roky co tu působili prostě drželi tu laťku trochu výš :-)

Libor Zapletal
Libor Zapletal (neregistrovaný) 188.175.132.---
19. 3. 2017 12:35 Nový

Re: K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

Mildo ty si chtěl určitě napsat, že to co je tu placené je u konkurence volně přístupné. Jinak já sem klikám už jenom ze zvyku. To co se jinde dozvím už ve středu se tady píše až v pátek a ještě za to chtějí zaplatit, takže asi tak nějak.

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
19. 3. 2017 20:58 Nový

Re: K obsahu se vyjadřovat nemíním...

celé vlákno

Na druhou stranu si nemůže stěžovat. Pokud je mu nakloněn Babišův tisk, Barrandov, Prima a např. Parlamentní Listy, tak vůbec nejde o špatné skóre. K jaké jiné osobnosti byla kdy média korektní? Pravda je ta, že obě názorové strany nyní nešetří (víc než jindy) v ostřejších a urážlivějších větách. Z mého neobjektivního pohledu se mi ovšem zdá, že nálepky a rádoby ponižující výrazy častěji přichází ze Zemanova táboru. Nicméně, jak říkám, pochopitelně nevidím věc nestranně.

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
19. 3. 2017 19:05 Nový

Re: Týden s prezidentem: kampaň budiž zahájena

Abych řekl pravdu, jak stárnu, tak se u mne stále více projevuje nezájem o politiku. Minulý víkend jsme navštívili Hlubokou a ačkoliv jsem se o historii nikdy aktivně nezajímal (svou babičku jsem tím velmi zklamal), tak návštěvy památek jsou pro mne velmi sexy záležitostí, Tím chci říct, že kdykoliv užívám volného času, a je úplně jedno jestli jde o dovolenou, dlouhé procházky s fenkami, nebo jen pohodový poslech mjúzik v pohodě domova, tak si uvědomíš, že tě jakýkoliv zájem o politická témata připravuje o pozitivní energii. Zeman je pro mne sice odporný, ale být v nepřátelském vztahu s někým, jen kvůli sympatiím k osobnostem (ať už z věřejného či soukromého života), bych považoval za vlastní slabost. Nejen politika, ale i způsob života vždy (bohužel) rozdělují společnost. V politice jde VŽDY o moc, proto je mi velmi líto všech novinářů, politologů a ještě více běžných lidí, kteří svým zájmem o tyto témata přicházejí o tolik cenný čas "krátkého" života a všem mocným, zkorumpovaným nakonec dělají "pouze" službu šaška grátis. Bděte, přátelé.

Jan Novák aura:75
19. 3. 2017 20:30 Nový

Re: Týden s prezidentem: kampaň budiž zahájena

"Zemanovi přinesl mediální prostor Jaromír Soukup na stříbrném podnose zadarmo."
Že to bylo/bude zadarmo, tomu snad ani autor nevěří :-)

caramba21 aura:10
19. 3. 2017 23:52 Nový

ah jeee

celé vlákno

to, co predvedl barrandov, neni diskusni porad s prezidentem, ale reklama na alkoholicke prase z hradu, co ma vychlastany mozek.

Leoš Kotalán aura:48
20. 3. 2017 9:14 Nový

Re: ah jeee

celé vlákno

Čemu se divíte, TV Barrandov panáčkuje jako pejsek, když si získá reklamou prostřednictvím prezidenta zájem činských investorů.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+